Mustela Maternite Anne Serisi ile tanışın!

Mustela markası, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği hamilelikten anneliğe özel lansmanında annelere müjdeli haberi verdi. Uzun yıllardır bebek ve çocuklar için annelerin güvenle kullandığı Mustela ürünlerinin artık annelere özel bir serisi de bulunuyor. Mustela Maternite Anne Serisi’nin detaylarını öğrenmek için BM Oradaydı!

Oyuncu Aslı Tandoğan’ın da hamilelik deneyimlerini paylaşmak için yer aldığı basın toplantısında, Memorial Wellnes’ın uzman dermatoloğu Makbule Dündar hamilelik döneminde cilt problemlerini anlattı. Mustela markası Pazarlama Müdürü Gülçin Koz yeni seri ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Aslı Tandoğan, oğlu Atlas’a hamileyken cildindeki değişimleri ve anneliğin ne kadar mükemmel bir duygu olduğunu bütün içtenliğiyle paylaştı.

Hamileyken cildin kalitesini ve güzelliğini korumak önemlidir. Gebelik sonrasında cildin eski formuna kavuşması her hamilenin hayalidir. Ancak en önemlisi bebeğe zarar vermeden bunu yapmaktır.  Mustela yeni Maternite Anne Serisi, cildin güzelliğini korumak ve annelik duygularınızı doyasıya yaşamanız için hamile ve yeni anneler için yepyeni bir bakım serisi sunuyor.

Hamilelik sonrası problemlere son!

‘Mustela Maternite Anne Serisi’  ürünleri hamilelikte kullanımı şüpheli hiçbir madde içermez: Paraben, Phthalate, Phenoxyethanol, Bisphenols A ve S, Kafein ve Alkol gibi maddeler kullanılmaz. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. Yeni seri toplam 7 ürünüyle hamilelik ve sonrasında en çok ihtiyaç duyulan problemlere çözüm sunuyor: Vücut nemlendirme, cilt çatlakları, göğüs ve vücut toparlama ve yorgun bacakların rahatlatmasını sağlıyor.edataskiranaslitandoganseymataskiran

Hamilelik ve doğum sonrasında cildinizde değişiklikler olur.  Cildiniz eski sıkılığını kaybetmiş ve sarkmalar yaşanıyor olabilir. Hamileler ve yeni anneler için özel olarak formüle edilmiş,  ‘Mustela Maternite Serisi’ doğal aktif içeriklerin yenilikçi bileşimi sayesinde cildi bir kalkan gibi korumaya alır. 60 yılı aşkın Anne ve Bebek cilt bakım uzmanı olan Mustela doğal kökenli içeriğe sahip olan ‘yeni ürünleri ile’ hamile cildi ve bebek dostudur.

Cildinize önem verin, unutmayın cildiniz ömür boyu değiştiremediğiniz en önemli giysiniz. Siz cildinize ne kadar iyi bakarsanız o da sizi o kadar güzel gösterir!

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION