Eastpak ile derslerin yükünü hafifletin

Bizlerin dahi okul yıllarının vazgeçilmezi olan Eastpak çantalar, yeni okul döneminde de çocukların favorisi olmaya devam edecek. Geçtiğimiz aylarda yeni sezon lasnmanını gerçekleştiren Estpak için BM’de Oradaydı. Keyifli sohbet eşliğinde ürünlerin tanıtımının gerçekleştirilmesinin ardından, birçok yeni Eastpak çantalarını yakından inceledik!

Lise yıllarındayken okul çıkışlarımızda öğrencilere arkadan baktığımızda herkes rengarenk gözükürdü. Çünkü o zaman Eastpak çantaya sahip olmak modaydı. Birbirinden farklı renkler ve kullanışlı olması sebebiyle bizler Esastpak çantalar ile öğrencilik yıllarımızı rahat geçirdiğimizi söyleyebilirim. Şimdi sıra yeni jenerasyonda…

Dünya çapında da trend haline gelmiş gençlerin ilgi odağı Eastpak, sokak modasında da oldukça kullanılıyor. Geçtiğimiz günlerde Sonbahar-Kış koleksiyonunun tanıtımını gerçekleştiren Eastpack, sağlam, şık ve fonksiyonel çantaları ile okul sezonuna yine iddialı modeller ile giriyor.

Eastpak, birbirinden farklı modelleri, okul çoşkusunu yansıtan renk ve desenleriyle okula keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için farklı alternatifler sunuyor.

Eastpak ile efsaneyi yaşayın

SGS sistemi sayesinde omuzdan kaymayı engelleyen askıları ile öğrencilerin hayatını kolaylaştıran Eastpak çantalar ayrıca kilitli dikişi ve içerisinde yer alan teflon sayesinde su geçirmiyor.

İlkokuldan üniversiteye kadar tüm öğrencilerin beğeni ve zevklerine uygun tasarımları ile dikkat çeken Eastpak ile yük değil, zevkinizi ve tarzınızı taşıyacaksınız.

Kullandığı dupont cordura kumaş sayesinde sağlamlığından ödün vermeyen Eastpak çantalar, kız ve erkek öğrenciler için birçok renk alternatifi de içeriyor. Siyah, kahverengi, gri gibi temel renklerin yanı sıra özellikle mor, fuşya, kırmızı, pembe, mavi gibi birçok renk seçeneği de öğrencilerin beğenisine sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ