Makyaj i20’ye yakıştı

Küçük dokunuşlarla yenilenmeyi ve bir ortama giriş yaptığında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi kim sevmez. İlgiyi ortamlarda gülüşünüz, duruşunuz, kıyafet seçiminiz hatta parfüm tercihinizle dahi çekebilirsiniz. Peki otomobilinizle yolculuk yaparken de dikkat çekmeye ne dersiniz?

Trafikte en sık karşımıza çıkan otomobillerden biri olan Hyundai i20, yılın ikinci yarısında yola makyajlı olarak devam ediyor. Hyundai Assan, yeni model atağına Türkiye’de üretilerek 40’tan fazla ülkeye ihraç edilen i20 modeli ile başladı. Markanın B segmentinde iddialı modeli olan i20, Türkiye’de üretilerek 40’tan fazla ülkeye ihraç ediliyor. Hyundai’nin Avrupa’daki satış başarısında makyajlı i20’nin güvenilirliği, kalitesi ve pratikliğinin önemli etkisi olmasının yanı sıra Türkiye’de de en çok satan modellerden biri olarak markanın pazar payına katkıda bulunuyor.

Güvenlik özellikleriyle aileler tarafından da tercih edilen i20, 2023 makyajlı versiyonuyla daha donanımı yükseltiyor. Hyundai Smart Sense güvenlik özellikleri bulunan yeni i20, gelişmiş sürüş yardımı ve çeşitli güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Seyir halinde potansiyel kazaların, öndeki engellerin tespit edilmesi için Hyundai i20, ileri seviye Çarpışma Önleme Asistanı (FCA), artık bisikletleri de kapsama alanına alıyor. Seyir halindeyken sürücünün yorgunluğunu tespit eden Sürücü Uyarı Asistanı (DAW) görsel ve işitsel uyarılar vererek olası kazaların engellenmesini sağlıyor. Bu sayede arka koltukta çocukların sesi yükselse de sizi uyaran asistanınız yolculuğa güvenle devam etmenizi sağlayacak. Çocuklarla yolculuk eğlenceli olduğu kadar da dikkat gerektiriyor. Siz gözünü yoldan kulağınızı asistandan ayırmamaya dikkat edin.

Otomatik, manuel ve DCT olarak üç şanzıman seçeneğine sahip olan Yeni i20, benzinli yakıt tipiyle yine üç adet motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Jump, Style ve Elite olmak üzere, üç farklı donanım seviyesi bulunan Yeni i20, Türkiye pazarında 860.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ