Mutfakta yapay zekâ ile tarif sihirbazı

Birçok ebeveyn her sabah çocuklarının beslenmesine ne koyacağı veya akşam yemeğinde hem besleyici hem de eğlenceli ne yemek hazırlayacağı konusunda zorluklar yaşayabiliyor. Yapay zekânın yemek tariflerinize de yardımcı olacağını söylesek ne düşünürsünüz? Tüketicilerinin hayatına yenilikçi ve çözüm odaklı olma felsefesiyle değer katmayı hedefleyen Karaca, yapay zekâ tabanlı “Tarif Sihirbazı” ile ebeveynlerin okul sürecinde hayatını kolaylaştırıyor.

Evde bulunan malzemelerle lezzetli ve besleyici tarifler hazırlamaya yardımcı olan yapay zekâ tabanlı Karaca Tarif Sihirbazı, içecekten yemeklere hatta pişirme sırasında ihtiyaç duyulacak olan araç gereçlere kadar tüm soruları yanıtlıyor.

Teknolojinin son gelişmelerini mutfağa yansıtan Karaca, Tarif Sihirbazı ile vejetaryen ve vegan beslenmeyi tercih eden bireylerin kendi damak zevklerine uygun olarak yemek tarifleri edinebilmelerinin yanı sıra özel beslenme programı bulunan kişiler de sağlıklı ve dengeli beslenme programı hazırlayabiliyor. Teknoloji mutfağa girdiğinden beri yemekleri hazırlama, pişirme süreçleri oldukça kısalmıştı bu yeni gelişmeyle de artık mutfağa girmeden ne pişirsem düşüncesi de kısalıyor.

Karaca tarif sihirbazına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.karaca.com/tarif-sihirbazi

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ