Make Up For Ever’ın yeni fondötenleri

Make Up For Ever, yeni 4K teknolojisine uygun bir kapatıcı olan Ultra HD Concealer ile kusursuz cilt tonu sonuçları için bir kez daha görünmez teknolojisini sunuyor. Ultra HD Likit Fondöten’in performansı artık stick formunda mevcut. Ultra HD Likit ve Stick Fondöten ardından ürün yelpazesine yeni eklenen concealer ile en ince makyaj tabakası dahi fark edilmeden mükemmel, doğal ve ışıltılı bir cilt sözü yerine getiriliyor.

Ultra HD Concealer

Kusursuz makyaj için kesinlikle gerekli olan Ultra HD Concealer, Make Up For Ever tarafından sunulan, Ultra HD Likit Fondöten ve Ultra HD Stick Fondöten ile uyumlu yeni bir üründür. Dijital kameraların Ultra yüksek çözünürlüğü ile rekabet edebilen bu ürünün yenilikçi 4K kompleksinin zenginleştirilmiş formülü gözle görülür bir şekilde cilt dokusunu iyileştirir ve göz çevresini parlaklaştırır.

Ultra HD Concealer’ın profesyonel formülü görünmez, parlak ve rahat bir şekilde kırışıklıkları, gözaltı morluklarını ve yüz kusurlarını kapatır. Göz çevresi parlaklaşır, ışıldayan gözlerin yoğunluğu eski haline gelir.

Ultra HD Concealer’ı Ultra HD Likit Fondöteni ve Ultra HD Stick Fondöteni ile birleştirerek “makyajsız” sonuçlara erişmek şimdi tüm kadınlar için mümkün. Yeni, pratik, kullanımı kolay ve kompakt  pudra uygulama aracındaki profesyonel formül ile göz çevresinde kusursuz makyaj sonuçları elde edilir. Yüksek performans teknolojisi sayesinde şimdi kadınlar ciltleri için doğal güzelliğe güvenebiliyor.

Tek başına kullanılan Ultra HD Concealer, güne kendinizden emin başlamanız için göz çevresindeki yorgunluğu gidermeye yardımcı olan vazgeçilmez bir ürün. Yorgunluğun belirtileri unutulur. Gözler iyi bir gece uykusundan uyanmış gibi parlak ve doğal görünür. Küçük kusurlar adeta sihirli bir şekilde kaybolur.

Make Up For Ever, Ultra HD Likit Fondöten ve Ultra HD Stick Fondöten ile kusursuz bir şekilde karıştırılabilen 10 adet mix and match renk üretti. Parlak bir göz çevresi için makyaj sanatçılarımız Ultra HD fondötenden bir ton daha açık concealer kullanılmasını öneriyor.

Ultra HD Stick Foundation

Make Up For Ever, aynı zamanda uzun ömürlü, fondöten rötuşlarını ve kontörlerini görünmez bir tabakayla kaplayan çok işlevli kapatıcı krem stick yapıdaki Ultra HD Stick Fondöten’i sunuyor. İkinci bir ten hissi uyandıran ürün aynı zamanda da pürüzsüz ve doğal bir görünümle birlikte kremsi yapısıyla kusurları benzersiz şekilde kapatıyor. Hem kamera karşısında hem de çıplak gözle görülebilen kusursuz bir cilt yaratıyor. Hareketli bölgelerdeki rötuşlar için kusursuz olan formülü teni yumuşak saten dokunuşuyla nemlendiriyor ve bütünlüklü bir görünüm sağlıyor. Kuru ciltler de dâhil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun olan ürün 15 farklı renk seçeneğiyle her cilt tonu için mükemmel bir ten rengi sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ