Rowenta Respectissim serisi ile bakımı elden bırakmayın

Eskiden yeni yıl partileri için günler öncesinden plan yapıp hazırlıklarınızı tamamlardınız. Ancak artık bir yandan çocuklar, diğer yandan iş hayatı ve ev düzeni derken yılbaşı akşamına hazırlık için oldukça kısıtlı bir vaktiniz mi var? O zaman size vaktinizi iyi değerlendirmenizi sağlayacak bir önerimiz var. Rowenta Curler Timer ile evde kendi buklelerinizi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

Ultrashine nano seramik kaplaması ve kusursuz ısı iletkenliği sayesinde mükemmel ısı dağılımı yapan Curler Timer, saçlara şekil verirken saç sağlığını da koruyor. Üstelik farklı saç tiplerine göre ısı ayarı da yapabiliyor. İnce, kalın ve normal bukleleri rahatlıkla yapabilme imkanı sunan ürünün en dikkat çekici özelliği ise sesli uyarı sistemi. Bu sayede birbirine eşit olan tüm bukleler yeni yıl partisi için havalı bir görünüm yaratıyor.

Tasarımıyla sizi düşünen ve tüm özellikleri tek bir üründe birleştiren Rowenta, Respectissim serisi ile lüks bakım anlayışını mükemmellikle birleştiriyor. Yenilikçi teknolojik gücüyle fark yaratan serinin en yeni üyesi Curler Timer’ın, zaman ayarı ve saç tipine özel farklı ısı ayarı sayesinde birbirine eşit ve kusursuz bukleler yaratmak mümkün.

Saçı en iyi şekilde kavrayarak mükemmel bukleler oluşturulmasını sağlayan Curler Timer, kırılma karşıtı düzleştirme teknolojisi ile saçlara zarar da vermiyor. 5-8-10 saniye olmak üzere 3 farklı zaman ayarı sayesinde bukleler kuaför eli değmiş gibi oluyor. 200 dereceye kadar çıkan kademeli ısı ayarlarıyla Curler Timer, farklı tip saçlara kolayca şekil verebiliyor.

Curler Timer Fiyatı: 149,90 TL

İlginizi çekebilir