Lieractan etkileyici ikili

Lierac,  güneşin cildinizi yaşlandırmasına ve kurutmasına izin vermeden sağlıklı ve kalıcı bir bronzluk sağlayan Lierac Sunific Solaire 3 ve Sunific After Sun ile bu yaz plajların gözdesi olacaksınız!

Sunific Solaire 3 içeriğindeki bronzluğu aktifleştiren ve yaşlanmayı geciktiren formülü ile nemlendirirken aynı zamanda daha bronz ve sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Yazı anımsatan duyusal kokusu ile bağımlılık yapan Sunific Solaire 3,  paraben içermeyen  özel formülü ile ciltte saniyeler içinde emilir. Kusursuz bir his bırakır.

Lierac Güneş Bakım serisi  üst düzey koruma sağlarken güneşin sebep olduğu kırışıklık, sarkma ve leke oluşumunu da engelliyor. Güneşin zararlı etkileri tarih oluyor!

Sunific Solaire 3 Iridescent Melt- in Milk

Vücut için Bronzlaştırıcı Güneş Sütü Spf 6 UVA/UVB karşıtı filtreleme sistemi Tinosorb M içeren geniş spektrumlu ve ışınlara karşı kararlı yapıdaki seri, Noni ekstresiyle kırışıklık ve sarkık cilt karşıtı etki sağlar. Paraben, silikon ve octocrylene içermeyen Sunific Solaire 3, içeriğineki canavar otu sayesinde kahverengi lekelere karşı savaşır. İçeriğindeki frangipani çiçeği özü ve pigmentasyon uyarıcı peptit bazlı, bronzluk aktive edici ve hücresel koruma sağlayan kompleks ile serbest radikal karşıtı ve DNA koruyucu etki sağlar.

Fiyat: 119 TL

Cildimizi güneşten koruyan ürünler kadar güneş sonrası bakımımızda çok önemli. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış, yanmış, bronzlaşmış bir cildin yenilenmeye, onarılmaya ve nemlenmeye ihtiyacı vardır.

Sunific After-Sun Iridescent Satın Milk LIERAC_SUNIFIC_Apres_soleil_Lait

Yüz ve Vücut için Bronzlaşmayı Hızlandırıcı Güneş Sonrası Süt

İçeriğinde pigmentasyon uyarıcı peptit ve erythrulose bulunan Sunific After Sun Iridescent Satin Milk, onarıcı performansının ötesinde, bir sonraki gün bronzlaşmayı hızlandırmaya ve bronzluğu korumaya yardımcı olur. Mavi mikro alg özü, saf hyaluronik asit ve mimoza tenuiflora ekstresi sayesinde cildinizi yeniler, onarır ve yeniden yapılandırır. Hindistan cevizi yağı, aynısafa çiçeği özü ve bitkisel gliserin üçlüsü cildi güneş sonrasında ferahlatır, besler ve parlaklık sağlar.

Fiyat: 89 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ