Cildinizi nemlendirici ile koruyun

Yaz, deniz, kum, güneş… Cildimizi güneşten korumaya özen göstermemiz gerekiyor. Uzmanlar yazın güneş koruma faktörlü (SPF) nemlendiriciler kullanmayı tavsiye ediyor. UV ışınlarını filtre eden ve muhtemel zararlarını en aza indirmeye yardımcı olan kimyasal bir bileşen olan SPF içeren kremler güneşe karşı dayanıklılık süresini uzatıyor.

Caudalie’nin Resveratrol  ve Vinoperfect serilerinde bulunan  nemlendirici kremleri içerdiği güneş koruma faktörü (SPF) ile cildinizi güneşten korumanıza yardımcı oluyor. Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı SPF20 Günlük Nemlendirici, yüz ovalini toparlarken güneşin zararlı ışınlarının yüze zarar vermesini önlüyor. Vinoperfect Tinted ise cildinizi korurken hem nemlendiriyor hem de lekelerin azalmasına yardımcı olur.

Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı SPF20 Günlük Nemlendirici

40’lı yaşlarındaki kadınlar için ideal gündüz bakım kremidir. Cildi nemlendirir, kırışıklık giderir ve cilde yoğunluğunu yeniden kazandırır. Tek bir basın adımda cilt daha dolgun, genç ve canlı bir görünüme kavuşur.

  •  Sıkılaştırıcı, kırışıklık karşıtı ve koruyucu bakım:
  • Stabilize edilmiş üzüm Resveratrol’ü (1000 ppm)
  • Mikro hiyalüronik asit kompleksi
  • Sıkılaştırıcı ve yüz ovalini toparlayan peptidler
  • SPF20
  • Yumuşak pigmentler
  • Yağ içermeyen formülü ile cilt tarafından anında emilir.

Tüyo: Aynı zamanda Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı SPF20 Günlük Nemlendiriciyi mükemmel bir makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı:195 TL( 40 ml)

Vinoperpect Tinted Perfecting Fluid Spf20 Vinoperfect_Tinted_Fluid_Light_175_TL

Caudalie’nin Vinoperfect serisinin yeni ürünü yüksek performanslı formülünde bulunan ışığı yansıtan mineral pigmentler cildin doğal tonu ile uyum içinde oluyor ve cilde eşit ve ışıltılı bir cilt tonu kazandırıyor. Ürün yağ içermeyen dokusu ile lekeleri ve cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermeye yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda leke görünümü gideriliyor ve cilt ışıltısını yeniden kazanıyor.

Sabahları tek başına ya da Vinoperfect Leke Serumu sonrasında kullanabilirsiniz. Ürünün Açık ve Koyu olarak iki farklı renk tonu bulunuyor. Formülünde yağ içermiyor. Komedojenik değildir. Akne oluşumuna yol açmıyor.

Tüyo: Caudalie’nin Vinoperpect Tinted Perfecting Fluid (Spf20) renkli nemlendiricisini makyajınızda cilt tonunu eşitlemek ve lekelerinizi kapatmak için fondöten gibi kullanabilirsiniz.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 175 TL’dir.

 Cildi Güneşten korunmanın püf noktaları;

Güneş ışınlarının zararsız olduğu saatler sabah 7 ile 10.00 arası ve 16.00 dan sonra gölgede güneş banyolarına başlayabilirsiniz.

Deniz veya havuz suyuna girip çıktıktan sonra mutlaka normal suyla duş alın ve güneş koruyucu kreminizi tekrar sürün. Gün bitiminden sonra tekrar duş alın, hem yüz cildine hem de vücut cildinize nemlendirici sürerek güneşten azalan nemi yeniden geri kazandırın. Yaz aylarında, ister tatilde ister şehir yaşamında evden çıkmadan evvel mutlaka güneş koruyucunuzu sürün. Önce günlük nemlendirici 10 dakika sonra güneş koruyucu sürün. Yaz mevsiminde vücudumuzun suya daha fazla ihtiyacı vardır. Terle kaybettiğimiz suyu bol sıvı tüketerek geri kazanın.

Caudalie ürünleri sadece yetkili eczanelerde satılmaktadır!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ