Lekeye eğilimli ciltler için yeni seri

Günlük hayatı değiştiren bakım önerilerini 90 yıllık uzmanlığıyla sunan Ducray’in lekeye eğilimli ciltler için geliştirdiği yeni serisi Melascreen, ciltte leke görünümünü azaltmayı, cilt tonunu eşitlemeyi ve daha aydınlık bir cilde ulaşmanızı hedefliyor.

Ducray Laboratuvarları’nda geliştirilen Melascreen Leke Karşıtı Bakım Serisi, ciltte koyu leke görünümünü azaltıyor, cilt tonunu eşitliyor ve cilde daha aydınlık bir görünüm sağlıyor.

Lekeye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen Melascreen serisine, Koyu Leke Karşıtı Konsantre Bakım Kremi, Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Etkili Serum ve Leke Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremiekleniyor.

Koyu leke karşıtı Melascreen Konsantre Bakım Kremi, içerdiği Azelaik Asit sayesinde melanin sentezini düzenleyerek leke görünümünde azalma sağlıyor. Ayrıca Glikolik Asit ile ciltte keratolitik etki sağlayarak cildin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı oluyor.

Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Etkili Melascreen Serum, içerdiği Pro-Vitamin C ile ciltte aydınlatıcı etki sunmaya, Niacinamide ile dış etkenlerin neden olduğu oksidatif stresin zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek oluyor.

Melascreen Leke Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi, içerdiği Stabilize Pro-Vitamin C ile göz çevresini aydınlatmaya ve daha canlı bir göz çevresine ulaşmanıza yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ