Bioderma’dan çift fazlı formüle ettiği yepyeni iki ürün!

Yaz aylarının gelmiş olması ile cildimize göstermiş olduğumuz özeni bir kaç kat daha artırmamız gereken döneme girdik. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için her mevsim günlük cilt bakım rutinimize güneş koruyucuyu eklemeyi ihmal etmemeliyiz. Bioderma, Photoderm Serisi’nde çift fazlı formüle ettiği yepyeni iki ürününü sunuyor. Photoderm Bronz Sun Protective Water SPF30, içeriğindeki Bronz Kompleks**** ile cildin doğal ve sağlıklı bronzlaşma sürecini hızlandırarak destek oluyor. Photoderm Anti Ox- Sun Protective Water SPF50 ise, E vitamininden 10 kat daha güçlü antioksidan koruma sağlayan Anti- Ox Active ile yaşlanma karşıtı bir etki sağlıyor.

Her cilt endişesine yönelik farklı ürünlerle dermatolojik çözümler sunan Bioderma, Photoderm Serisi’nden iki yenilikçi ürününü kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Kısa ve uzun UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlarken, 8 saat boyunca da nemlendirici etki sağlar. Hafif dokusu sayesinde ciltte yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz. Güneşin zararlı ışınlarından cildini korurken bronzlaşma sürecini hızlandırmak isteyenler için Photoderm Bronz Sun Protective Water SPF30’u geliştiren marka, güneş ışınlarına karşı yüksek UVA/UVB koruması ve antioksidan etki ile cilt yaşlanmasına karşı Photoderm Anti Ox- Sun Protective Water SPF 50’yi geliştirdi.

Ürünler, Sun Active DefenseTM* patenti ile güneşe karşı %99.8** DNA koruması sağlayarak; cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendiriyor. Bioderma Photoderm ürünleri deniz canlıların koruyor ve su ekosistemine zarar vermiyor***. Sprey formuyla kolaylıkla uygulanabilen, ultra hafif ve ferahlatıcı form sunan ürünler, güneşin zararlı ışınlarına karşı kalkan oluşturuyor.

Doğal Bronzlaşmayı Hızlandırmaya Yardımcı Çift Fazlı Güneş Koruyucu:
Photoderm Bronz Sun Protective Water SPF30

Photoderm kategorisinde öne çıkan sprey yapısıyla kolaylıkla kullanılabilen Photoderm Bronz Sun Protective Water SPF30, içerdiği Bronz Kompleks**** sayesinde cildin doğal ve sağlıklı bronzlaşma sürecine destek oluyor. 8 saat boyunca nemlendirici etki sağlarken hafif dokusu sayesinde ciltte yapışkan ve yağlı bir his bırakmıyor. Islak veya kuru cilde uygulanabilen ürün, suya, tere ve kuma karşı dayanıklıdır. Yüz, vücut ve saç bölgesinde kullanılabiliyor ve çok yüksek cilt ve göz çevresi toleransı sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Fotostabil olması sayesinde ışığa dayanıklıdır. Alkol içermez.

Kullanım Şekli: Homojen bir karışım elde edene kadar iyice çalkalayınız. Güneşe çıkmadan önce ürünü bolca uygulayınız. Yüzünüze uygulamadan önce ellerinize spreyi sıkınız. Yüzme, terleme ve havluyla kurulama sonrası tekrar uygulanmalıdır. Kumaş ile temas etmemesi önerilir. Gözlere direkt temas ettirilmemelidir. Yetişkinler için kullanıma uygundur. Hamile/emziren kadınlar için kullanıma uygun değildir.

Antioksidan ve Yaşlanma Karşıtı Etkili Çift Fazlı Güneş Koruyucu:
Photoderm Anti Ox- Sun Protective Water SPF50

Photoderm Anti Ox- Sun Protective Water SPF50, içeriğindeki Anti- Ox Active ile E vitamininden 10 kat daha güçlü antioksidan koruma sağlayarak oksidatif strese karşı cildi koruyor. Bu sayede hücrelerin korunmasına yardımcı olarak yaşlanma karşıtı bir etki sağlıyor.  Kısa ve uzun UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan ürün, ışınlardan kaynaklı ciltteki yaşlanma belirtileri olan fotoyaşlanmaya karşı cildi koruyor. 8 saat boyunca nemlendirici etki sağlarken hafif dokusu sayesinde ciltte yapışkan ve yağlı bir his bırakmıyor. Islak veya kuru cilde uygulanabilen ürün, suya dayanıklıdır. Yüz, vücut ve saç bölgesinde kullanılabiliyor. Çok yüksek cilt ve göz çevresi toleransı sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Fotostabil olması sayesinde ışığa dayanıklıdır. Alkol içermez.

Kullanım Şekli: Homojen bir karışım elde edene kadar iyice çalkalayınız. Güneşe çıkmadan önce ürünü bolca uygulayınız. Yüzünüze uygulamadan önce ellerinize spreyi sıkınız ve sonrasında uygulayınız. Yüzme, terleme ve havluyla kurulama sonrası tekrar uygulanmalıdır. Kumaş ile temas etmemesi önerilir. Gözlere direkt temas ettirilmemelidir. Yetişkinler için kullanıma uygundur. Hamile/emziren kadınlar için kullanıma uygun değildir.

*Sun Active Defense ™: BIODERMA patenti

**Güneş kaynaklı oluşan reaktif oksejin türlerinin DNA’ya verdiği hasara karşı koruma. İnsan melanositleri üzerinde in vitro çalışma, 2005

***AQUATIC ECOSYSTEMS TESTED: mercanlar, mikroalgleri, daphnia üzerinde toksisite olmaması.

****BIODERMA kompleksi

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ