LC Waikiki, bebek koleksiyonu

 

LC Waikiki, 2017 İlkbahar Bebek Koleksiyonu baharı, rengarenk karşılıyor. Kız ve erkek çocuklar için baharda LC Waikiki mağazalarına uğramayı unutmayın…

LC Waikiki, tarz sahibi olan bebekler için capcanlı bir bebek koleksiyonu hazırladı. Kızlar kadar erkekler için de renkli bir koleksiyon sunan LC Waikiki, ana renklerin yanı sıra sonsuzluğun simgesi okyanus mavisinden enerji ve heyecanın tonu yavruağzına, baharı hatırlatan fuşyadan gökyüzünün mavisine uzanan renklerle bahara hazır.

Kızların renkli dünyası

Cıvıl cıvıl renklerin yer aldığı LC Waikiki 2017 İlkbahar Kız Bebek Koleksiyonu, yılın moda akımını yansıtıyor. Sezonun moda baskısı yıldızların öne çıktığı koleksiyonda hayvan baskıları da dikkat çekiyor. Kızların favorisi pembe rengin çokça kullanıldığı koleksiyon, baharın getirdiği diğer renklere de kucak açıyor. Tütülü tulumlar, denim elbiseler, yıldız desenli ve çizgili eşofmanlar, desenli yağmurluklar LC Waikiki ilkbahar bebek koleksiyonunda öne çıkıyor.

Erkeklerde şıklık yarışı

Rahatlığın ön planda olduğu eğlenceli figürlerin yer aldığı baskılı sweat shirtler ve yine aynı ruhu taşıyan eşofman altları koleksiyona hareket katıyor. Her yaş grubunda şıklığın temsilcisi olan askılı pantolonlar, ceketler ve papyonlar minik beyler için tasarlandı. Baharın etkisini hissettirdiği koleksiyonla erkek bebekleri adeta şıklık yarışına giriyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ