KIKO Milano’dan sınırlı sayıda yeni koleksiyon!

Makyaj malzemelerinizin tasarımıyla kendinizi özel hissetmeye ne dersiniz? Moda ve tasarımın kalbinin attığı Milano’nun heyecan verici stilini ve günün yükselen trendlerini tüm kadınlar için erişilebilir hale getiren KIKO Milano’nun yeni koleksiyonu Spring 2.0, baharın neşe saçan parlaklığından ilham alarak sezonun cazibesini ve canlılığını yansıtıyor

Spring 2.0 kızları, karşı konulamaz güzelliklerini spot ışıkları altında yaşıyor ve makyajları ışık saçıyor. Yeni koleksiyon; pamuk çiçeklerinin narinliğini, yeşil çayın aromasını ve moringa tohumlarının koruyucu özelliğini içinde barındıran birden çok duyuya hitap eden ürünleri ile baharı karşılıyor. Spring 2.0 Koleksiyonu ile ten rengi her yerde eşit, yüz hatları belirgin, görünüş doğal, kat kat artmış gözüken kirpikler ile vurgulanan ve farların simli tonlarıyla aydınlanan gözler, mıknatıs gibi çekici, ıslak, parlak ve ışıltılı renklerle boyanan dudaklar ise dolgun ve belirgin. Tasarımcı Ross Lovegrove tarafından doğadan ilham alınarak hazırlanan ürün ambalajları ise mantık, doğa, sanat ve teknolojiyi estetikle birleştiriyor. Yeni koleksiyonun ambalajları, hem yüksek hassasiyeti hem de tasarımcının yeni sezonun sembolü olarak saflığın, yeniden doğuşun, kaygıdan uzak oluşun ve zarafetin eş anlamlısı olan beyaz rengi kullanması sayesinde saf ilkbahar ışığını yansıtıyor. Tasarımlarda parlaklığın ve yansımaların oyunu dikkat çekiyor. Ambalajın hatları, dişi figürünün hareketlerini anımsatıyor. Tasarım, aynı bir araba veya bir gökdelen gibi modern, ama önemli bir fark var: KIKO ürünleri, rahatlıkla bir elin içine sığabiliyor. Benzersiz ve özel parçalardan oluşan Spring 2.0 koleksiyonu, hem değerli tasarım objeleri hem de güzellik için vaz geçilmez bir yardımcı olarak raflarda yerini alıyor.

Lovegrove; zarafetin, duygusallığın, kadınsılığın, özgüvenin ve uygulanabilirliğin bir kombinasyonu olan, tasarımcının gözünden görülen ve sonra tasarımlarına aktarılan KIKO’nun özü yani KIKONESS yaklaşımına vurgu yaparak bir kez daha markanın DNA’sını tespit ediyor ve çözümlüyor.

Ambalaj tasarımı, bir dizi karakteristik bileşende KIKO’nun DNA’sını tasarım, doğa, sanat ve teknoloji ile birleştiriyor. Şehir ve doğa formlarından ilham alınan tasarımlarda şekillerin zarafet ve geometrisinin oluşturduğu benzersiz profil, üç boyutlu yüzey yapısı ile yepyeni bir dokunsal deneyim, bir kadının akıcı ve duyulara hitap eden hareketlerini anımsatan tasarım orijinalliği, saflık, yeniden doğuş ve zarafetle eş anlamlı olan kar beyaz renk, ürünlerin kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış kompakt şekiller ve ambalaj materyalleri, işlevsel elemanlar dikkat çekiyor.

Bir kadının siluetinin heykelsi çizgileri, modern bir mimari tarza sahip binalardan ödünç alınmış ve sonra günlük kullanım için ürünlere dönüştürülmüş gibidir. Bu ürünler işlevsellikleri sayesinde her gün kullanılabilir, ama aynı zamanda güzellikleri ve benzersizlikleri için sergilenebilir. KIKO MILANO ve Ross Lovegrove arasındaki yeni iş birliği ile makyaj ürünleri bir kez daha, değerli tasarımcı parçaları haline geliyor.

ÜRÜNLER

DOĞAL RENKLİ ALLIK

Moringa tohumu özlü tek renk allık, pamuk çiçeklerinin narin kokusu ile pudranın avantajlarını birleştirir. Allık, anında cilde uyum sağlar ve ışıl ışıl bir ten için cilt rengini güzelleştirir. Üzerinde KK logosu bulunan zarif inci beyazı ambalaj, özel olarak tasarımcı Ross Lovegrove tarafından tasarlanmıştır. Bir kadının akıcı, romantik ve duyulara hitap eden hareketlerini anımsatan tasarım orijinalliği, onu gerçekten şık ve zarif kılar. Yüzeydeki dijital desen, benzersiz ve sofistike yeni bir dokunsal ve görsel deneyim sunarken, aynı zamanda çanta veya cüzdanda kolayca bulunmasını sağlar.

Pratik ve kompakt kutunun gün içinde hızlı rötuşlar için kullanışlı bir aynası vardır. Bu değerli kutu, zarafeti ve kolaylığı yansıtır ve duyulara hitap eder.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedojenik değildir. 3 tonda sunulur.

DOĞAL RENKLİ BRONZLAŞTIRICI

Moringa tohumu özlü bronzlaştırıcı, krem ile pudra birleşiminden oluşan özel bir kıvama sahiptir. Uygulama sırasında kolayca cilt üzerinde kayar ve yüksek kapatma gücüne rağmen cilde kolayca uyum sağlar. Formülü Moringa tohumu özüyle zenginleştirilmiştir. Bronzlaştırıcı içinde bulunan “duraklatma” sembolü şeklindeki kapatıcı ise her tür küçük cilt lekesini kapatmanıza olanak sağlar. Bronzlaştırıcı, narin pamuk çiçeği kokusu ile daha da özeldir.

Üzerinde KK logosu bulunan zarif inci beyazı ambalaj, özel olarak tasarımcı Ross Lovegrove tarafından hazırlandı. Bir kadının akıcı, romantik ve duyulara hitap eden hareketlerini anımsatan tasarım orijinalliği, onu gerçekten şık ve zarif kılar. Yüzeydeki dijital desen, benzersiz ve sofistike yeni bir dokunsal ve görsel deneyim sunarken, aynı zamanda çanta veya cüzdanda kolayca bulunmasını sağlar.

Pratik ve kompakt kutunun gün içinde hızlı rötuşlar için kullanışlı bir aynası vardır. Bu özellikleri birlikte barındıran değerli kutu, zarafeti ve kolaylığı yansıtır ve duyulara hitap eder.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedojenik değildir. 4 tonda sunulur.

DOĞAL RENKLİ HIGHLIGHTER

Moringa tohumu özlü highlighter, kullanımı kolay ve aynı zamanda yüz hatlarını vurgulayacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı bir üründür. Highlighter’ın ortasında ek aydınlatma özelliklerine sahip bir kapatıcı vardır ve “duraklatma” sembolü şeklindedir. Birlikte, hafif ve doğal bir efekt yaratarak uygun düzeyde aydınlatma sağlar ve kusurları mükemmel şekilde kapatırlar.

Üzerinde KK logosu bulunan zarif inci beyazı ambalaj, özel olarak tasarımcı Ross Lovegrove tarafından yaratılmıştır. Bir kadının akıcı, romantik ve duyulara hitap eden hareketlerini anımsatan tasarım orijinalliği, onu gerçekten şık ve zarif kılar. Yüzeydeki dijital desen, benzersiz ve sofistike yeni bir dokunsal ve görsel deneyim sunarken, aynı zamanda çanta veya cüzdanda kolayca bulunmasını sağlar.

Pratik ve kompakt kutunun gün içinde hızlı rötuşlar için kullanışlı bir aynası vardır. Bu özellikleri birlikte barındıran değerli kutu, zarafeti ve kolaylığı yansıtır ve duyulara hitap eder.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedojenik değildir. 2 tonda sunulur.

EKSTREM HACİM EFEKTLİ MASKARA KİTİ

Kirpikleri daha uzun ve daha dolgun gösteren iki maskaraya sahip kullanışlı kit, 3 basit adımda yoğun hacim ve takma kirpik efekti yaratmak için mükemmel bir seçenek.

Her iki maskara da kadın dişi figürünün çekiciliğinden ilham alan zarif kıvrımlı bir ambalaj içindedir. Bir maskaranın dışı inci beyazı, diğeri gümüş rengindedir. Kapağın yüzeyinde tutmayı kolaylaştıran ve koleksiyonun tarzıyla tam uyum içinde yeni bir dokunsal ve görsel deneyim sunan dijital bir desen vardır. Dinamik ambalaj, tüm görkemi ile takdire şayandır.

Oftalmolojik olarak test edilmiştir.

DAHA RENKLİ RUJ

Kavun özlü kremsi, ışıl ışıl, yüksek kalıcılığa sahip, grafik renkli ruj, sadece tek bir sürüşle mükemmel kapama sağlar. Dudaklar üzerinde hafif ve ışıl ışıl bir renk katmanı yaratan saf pigment karışımıyla tam bir güzellik deneyimi.

İnci beyazı ambalajı ile ruj; göz alıcı, zarif ve feminen bir görünüme sahiptir. Özel olarak tasarımcı Ross Lovegrove tarafından yaratılan rujun silueti, uzun ve ergonomiktir. Yüzeydeki dijital desen sayesinde çantada veya cüzdanda bulmak kolaydır ve makyaj yaparken tutmak da kolaydır. Bu nedenle son derece pratik ve aynı zamanda sofistike yeni bir dokunsal ve görsel deneyim sunar. Ruj kutusundaki manyetik parça, kapağın açılmasını ve kapanmasını kolaylaştırmanın yanı sıra ruju da korur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. 6 tonda sunulur.

DAHA RENKLİ DUDAK KALEMİ

Yoğun rengiyle dikkat çeken yüksek performanslı ruj kalemi, uygulama sırasında kolayca ve rahatça yayılır. Tabaka, cilde mükemmel şekilde tutunur. Ucu, yumuşaktır ve hoş bir his verir. Kalem, sadece tek bir dokunuşla dudak konturunu yüksek hassasiyetle çizer ve belirginleştirir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.  6 tonda sunulur.

ÇOK RENKLİ SİMLİ EYELINER

Yoğun ve ışıl ışıl bir göz konturu sunan Eyeliner, uygulama sırasında kaygandır ve ışıl ışıl bir renk bırakır. Renk pigmentleri, cilde mükemmel şekilde tutunur. Çizgi, tam doğruluğa sahip ve belirgindir. Kalıcıdır. Bulaşmaz. 6 tonda sunulur.

3’Ü 1 ARADA KABUKİ FIRÇASI

Çok işlevli pudra fırçası; highlighter, allık ve bronzlaştırıcı gibi pudra ürünleri uygulamak veya konturları belirginleştirmek için kullanılabilir. Yüksek kaliteli sentetik kıllar, israf etmeden doğru miktarda ürünü toplayarak uygulama sırasında mükemmel performans elde etmenizi sağlar.

Fırça, zarif ve estetiktir ve çantanıza sığacak şekilde mükemmel bir tasarıma sahiptir.

Yeşil ve kahverengi olmak üzere iki renkte sunulur.

Fiyatlar:

  • DOĞAL RENKLİ ALLIK: 59,95 TL
  • DOĞAL RENKLİ BRONZLAŞTIRICI: 69,95 TL
  • DOĞAL RENKLİ HIGHLIGHTER: 69,95 TL
  • EKSTREM HACİM EFEKTLİ MASKARA KİTİ: 69,95 TL
  • DAHA RENKLİ DUDAK KALEMİ: 24,95 TL
  • ÇOK RENKLİ SİMLİ EYELINER: 34,95 TL
  • 3’Ü 1 ARADA KABUKİ FIRÇASI: 69,95 TL

 

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ