Kiğılı erkek kış modası

Sabahları kendini gösteren güneşli hava akşamları soğuk havaya teslim. Bu demek oluyor ki, kış soğukları alıştırma yapmaya başladı. Kış aylarında giyimine özen gösteren erkekler, genel olarak mont ve kaban konusunda istedikleri tarzı bulamamaktan şikayet eder. Son yıllarda erkek modası da en az kadınlarda olduğu gibi sürekli kendi içerisinde canlılığını koruyor ve her sezon yeni çizgilerle tüketicilerini mutlu ediyor.

Soğuk havalara Kiğılı kalkanı!

Soğuk havalara kaban ve montları ile bir kalkan oluşturan Kiğılı, birbirinden şık ve her zevke hitap eden modelleri ile erkeklerin içini ısıtmaya devam ediyor. Kiğılı, bu kış da erkelere her zevke hitap eden kaban ve mont seçenekleri sunuyor. Gündelik tempoya uygun olarak ister spor, şık veya klasik modellerdeki mont ve kabanlar, Kiğılı erkeğinin seçkin tarzını ortaya koyuyor.

Kiğılı mont ve kabanları çeşitli desen ve farklı detayları ile dikkat çekiyor. Desenli yün montlar ve kabanlar, Kiğılı erkeğinin stilini sergilemesine olanak veriyor. Mont ve kabanlarda kadife, deri ve kürk yaka detayları öne çıkıyor. Yeşilden bordoya birçok renk alternatifi olan rengarenk bonded montlar ve kabanlar gündelik hayatta kolayca kullanılabiliyor ve erkeklerin kurtarıcısı haline geliyor. Gün içinde modunu değiştirmek isteyen ya da aynı renkten sıkılan erkeklerin tercihi de içi ve dışı farklı renk olan montlar oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ