Hush Puppies şık ve rahat

Haftanın her günü, günün her saati rahatlığı şıklıkla buluşturan Hush Puppies’in yeni yıl koleksiyonununda erkekler için rugan ve toka detayları, kadınlar için ise süet ve püsküller yer alıyor.  Hem klasik hem de casual tarza özel tasarımları ile Hush Puppies 2016 yılının vazgeçilmezleri arasına girmeye hazırlanıyor.

Klasik ve casual modelleri ile erkeklerin stilini tamamlayan Hush Puppies’in yeni yıl koleksiyonu, klasik giyinmeyi sevenler için David Charing ve casual tarz sahipleri için ise Flint modelleri ile vitrinlerdeki yerini aldı.

Hush Puppies rugan ile kauçuk tabanı buluşturarak, tasarladığı David Charing, erkeklerin parti boyunca ayaklarının rahat etmesini sağlayacak. Kahverengi, lacivert, bordo, siyah renk alternatifleri ile tasarlanan modeller yeni yılın en gözde parçaları arasında yerini alacak gibi görünüyor.

Casual giysilerle rahatlıkla kombinlenebilen Hush Puppies’in Flint modeli her daim bot giymeyi seven erkekler için ideal. Siyah, lacivert ve yeşil renkleri ile dikkat çeken modeller sade aksesuarıyla şıklığınızın en ideal tamamlayıcısı olacak.

Hush Puppies, kadınlar için ise Chanda Catelyn ve Cyra Catelyn modellerinde sadeliğin şıklığını püskül detayları ile hareketlendiriyor. Kahverengi ve siyahın asaletini koleksiyonuna da yansıtan Hush Puppies, rahat ve şık tarzı ile dikkat çekiyor.

Hush Puppies’in Chanda Catelyn ve Cyra Catelyn modelleri dar paça pantolonlar, elbiseler ve mini etekler ile şık kombinler sunuyor.

Hush Puppies’in bu özel koleksiyonuna Yeşil Kundura Mağazaları, Yeşil Kundura Bayilerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ