Hupalupa’da sömestir tatiline özel ücretsiz sahne gösterileri

Tatilde çocuklarla ne yapsam soruları bu günlerde tüm ebeveynlerin gündeminde ilk sırada. Dönem boyunca yorulan ve bu sayılı günü eğlenerek geçirmek isteyen çocuklarımız için sizlere önerimiz var. Anadolu yakasında Ataşehir Metropol İstanbul’da bulunan Hupalupa Aile Eğlence Merkezi tatil süresince  ücretsiz olarak sahnelenecek gösteri takvimiyle eğlencenin dozunu arttırmakta iddialı!

Hupalupa Sahne’de yer alacak gösteriler arasında; Gönül Yeprem ve Kukla Şerbet ile Çocuk Konseri, Bilim Show, Magic Show, Sürpriz Ödüllü Yarışmalar ve Kids Zumba gibi çok sayıda sahne performansı ve interaktif sahne gösterileri yer alıyor.

Türkiye’nin ödüllü aile eğlence merkezi olarak, aile boyu eğlence anlayışına benimseyem Hupalupa’da; keyifli ve adrenalin dolu birbirinden farklı ünitelerle, küçük büyük herkesin sınırsız eğlenceye doyacağı bir sömestir tatili için sayısız alternatif misafirlerini bekliyor.

Okulun yorgunluğunu atmak ve tatilin tadını doyasıya çıkarmak için, Türkiye’nin en büyük ve en fazla parkur çeşitliliğine sahip oyun alanı Kidventure, İstanbul’un en büyük ve parkur çeşitliliği en fazla olan trambolin alanı Trambolin Park, Türkiye’nin kapalı alandaki en büyük 2 katlı Denge Parkuru, Tırmanma Duvarı, Bowling ve çok daha fazlası, Hupalupa’da sizi bekliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ