Muhabbetinize kalıcı Sevgililer Günü hediyesi

Sevdiklerinizle muhabbetle geçirdiğiniz zamanın en kıymetli hediye olduğunu biliyoruz. Bu sıcacık sohbetlere her zaman eşlik eden lezzetli yemekler ve çay sofları kültürümüzün bizlere kazandırdığı en keyifli alışkanlıklardan. Sevgililer günü yaklaşırken muhabbetlerinize eşlik edecek bir hediye arayışındaysanız Schafer birbirinden farklı hediye seçenekleri sunuyor.

Schafer, tarifini sizin hazırladığınız lezzetlerin sunumuna eşlik ediyor. Sevgililer Günü’ne özel birbirinden farklı ve leziz kekler hazırlamaya yardımcı olacak Cory Kalpli Döküm Kek Kalıbı ve kalpleri fethedecek desene sahip Froh Kupa ise hediye seçenekleri olarak öne çıkıyor.

Schafer’ın Sevgililer Günü ürün yelpazesinde Meghan Kahvaltı Takımı, Hamburg Çatal, Kaşık, Bıçak Takımı, Froh Tekli Kupa ve Cory Kalpli Döküm Kek Kalıbı gibi farklı kullanım alanlarına özel çeşitli seçenekler bulunuyor. Sofra kategorisinde yer alan, aşkla hazırlanan kahvaltılara eşlik edecek olan 32 parçadan oluşan 6 kişilik porselen Meghan Kahvaltı Takımı sofralara şıklık katacak. 72 parçadan oluşan modern forma sahip Hamburg Çatal, Kaşık, Bıçak Takımı ile sevgililerine veya sevdiklerine uzun yıllar kalıcı olacak özel bir armağan vermek isteyenleri kendilerine en uygun ürünü seçmek için mağaza ve online satış noktalarına davet ediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ