İzmir’de hayat dolu sömestir tatili

Yarıyıl tatilini fırsat bilerek birkaç gün şehir merkezinden uzaklaşmak tüm aile bireylerine iyi gelebilir. Hem konforlu hem de gezi rotalarına yakın bir lokasyon arıyorsanız, körfez manzarası ile Hyatt Regency İzmir İstinyePark tercihiniz olabilir.

Aileler, şehir merkezinin yanı başındaki konumu ve Kuşadası, Urla, Alaçatı ve Çeşme’ye kolay ve hızlı ulaşım imkanı ile tatillerini hem ev sıcaklığında hem de yakın lokasyonlu keşif noktalarını gezerek geçirebilirler. Aile odalarında konforlu bir konaklama deneyimini vadeden Hyatt Regency İzmir İstinyePark, sömestir tatilinde en az 3 gecelik rezervasyonlara özel indirim ayrıcalıkları sunuyor. Sömestir’da konaklayan misafirlere özel yiyecek içecek harcamalarında geçerli %10 indirim imkanıyla Hyatt Regency İzmir İstinyePark, çocuklara özel sürpriz atıştırmalıklar ve The Bay Restaurant’ın zengin açık büfe kahvaltısı ile gün boyu hizmet veriyor.

Büyüklere Özel Tatil Hediyesi Hyatt Regency İzmir İstinyePark’tan

Anne babalar için de oldukça yorucu geçen yarı yılın yorgunluğu İzmir’deki tek şubesi Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ta bulunan Spa Soul’da geçiyor. Spa Soul’da yer alan hamam, sauna ve fitness merkezi kullanımı ve masaj hizmetlerinde geçerli %20 indirim ile büyük de yorgunluklarını atma fırsatı yakalıyor.

İstinyePark Alışveriş Merkezi’ne otel içinden direkt geçiş alanı bulunan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, ailelere AVM içindeki seçkin ve seçili mağazalarda geçerli indirim ayrıcalığı yaratırken çocuklara ise özel aktivite alternatifleri sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ