Fiat’tan yeni Egea Limited Serisi

Bir otomobil satın alırken dış tasarımı kadar içerisinde yer alan renk ve detaylar da bizleri oldukça etkiliyor. Bu nedenle son yıllarda otomobil firmaları, müşterilerinin bu talebini dikkate alarak modellerinde iç makyaja da önem veriyor.

2015 yılından bugüne ‘Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili’ olan FIAT Egea’nın Limited özel serisi satışa sunuldu. Ürün gamının en üst donanım seviyesini temsim edecek olan Limited özel serinin Sedan ve Cross gövde seçenekleri bulunuyor. Sportif, şık ve iddialı tasarımı bulunan Egea Limited, yeni orman yeşili dış renk, 17’’ çizgi tasarım alaşım jantlar, parlak siyah ayna kapaklar, ön ızgara ve kapı kolları ile alışılmışın dışına çıkıyor. Egea Limited, otomobilin dış tasarımının yanı sıra her iki gövde tipinde de iç tasarımda bulunan kahverengi “eco-leather” koltuklar ve kapı panelleri dikkat çekiyor. Sadece sedan versiyonu, ön konsolun da kahverengi “eco-leather” tasarımı ile Cross Limited’tan ayrışıyor.

Teknolojik detaylar

Limited serisinde de Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı bağlanabilirlik teknolojisi olan FIAT Connect standart olarak sunuluyor. Limited versiyonlarda; 10’’ tablet ekran, kablosuz şarj gibi donanımları içeren Lounge donanım seviyesine ek olarak; ön park sensörü, elektrikli bel desteği, ısıtmalı ön koltuklar, arka kolçak ve Sedan gövde tipinde eller serbest bagaj kapağı özelliği standart olarak yer alıyor.

Egea’nın Sedan ve Cross gövde tiplerinde sunulan Limited versiyonları, Eylül ayı itibaren 879.900 TL’den başlayan fiyatlarla FIAT Showroomlarında satışa çıktı.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ