Çocukların 4 boyutlu sinema heyecanı

LEGO karakterleriyle eğlenceli bir sinema yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Çocukların eğlenirken yaratıcılıklarını da geliştirmelerine yardımcı olan LEGO markası bu kez 4 boyutlu LEGO® DREAMZzz™ sinema filmi ile 17 Eylül’de Legoland Discovery Center İstanbul’da vizyona giriyor. LEGO severleri eğlenceli bir maceraya davet eden 4 boyutlu LEGO® DREAMZzz™ filmi hem çocuklar hem de yetişkinlere hitap ediyor. 4D sinema teknoloji kullanılarak yapılan film, izleyicilere işitsel ve görsel deneyim sunmasının yanı sıra rüzgârın esintisinden, su sıçramalarına kadar filmdeki olayları doğrudan hissetmelerini de sağlayacak.

LEGO severler için benzersiz bir sinema deneyimi sunmaya hazırlanan LEGOLAND Discovery Centre İstanbul,  17 Eylül’den itibaren vizyona girecek olan 4 boyutlu LEGO® DREAMZzz™ filmiyle ziyaretçileri olağanüstü bir maceraya davet ediyor.

Okula dönüş sonrasında çocuklarınızla keyifli hafta sonu planlarınıza sinema filmini de ekleyebilirsiniz. LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da 17 Eylül tarihi itibariyle gösterime girecek olan 4 boyutlu LEGO® DREAMZzz™ filminin gösterim saatleri ve biletler hakkında detaylı bilgiyi aşağıda yer alan linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.legolanddiscoverycentre.com/istanbul/

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ