7’den 70’e eğlendiren festivali

Okulların açılmasıyla birlikte aileler hafta sonu çocuklarla keyifli zaman geçirecekleri eğlenceli aktivite arayışına başladı. 23-23 Eylül tarihlerinde bu hafta sonu çocuklarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek isteyen aileleri Boyner, “Yılın En Dinamik Festivali” Dynamic Feste davet ediyor. Çocuklar için iki gün boyunca etkinlik alanında yer alan Kids Zone’da tüm enerjilerini atabilecekleri etkinlikler ve atölyelere katılım gerçekleştirecekler.

Çocukların yanı sıra ebeveynleri de aktif yaşamla buluşturan Boyner Dynamic Fest, Kent Ormanı YBY Woods’taki festival alanında doğanın ortasında temiz hava ile buluşacak.  Skechers ve Tırtıl Kids katkılarıyla çocuklar ahşap ayakkabı tasarımı ve boyama, Rigamajig, yaratıcı boya atölyeleri, masal tiyatrosuna katılmalarının yanı sıra Kids Zone alanında çocuklara özel egzersiz programı düzenlenecek.

Bu hafta sonu yazdan kalma hava iki gün bizleri bekliyor, bu eğlenceli etkinliğe kayıt için Google Store ve iOs’da yer alan Boyner Dynamic Fest uygulamasını indirebilir ve program detaylarına aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

Giriş ücretsizdir.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ