Emzirme döneminde rahatlık

 

Emzirme dönemi hiç kuşkusuz annelerin en özel ve hassas anlarından biri. Bu dönemde anne ile bebeği arasındaki bağ güçlenerek, en değerli dakikalara dönüşüyor. Güvenirliğini anne titizliğinden alan MYCey, geliştirdiği “Emzirme Çamaşırları” ile bebeklerin rahat beslenmesini sağlarken, emzirme zamanını sağlıklı geçirmelerine yardımcı oluyor.

Emzirme Çamaşırları

MYCey’in “Emzirme” kategorisinde yer alan “Emzirme Çamaşırları” annelerin sağlığını koruyor. Emzirme döneminde ebadı zaman zaman değişebilen göğsü esnek kumaşı ile kavrayan “Emzirme Sütyeni”, özel tasarımı ve tek elle kolay açılabilen akıllı klipsleri sayesinde rahatça kullanılıyor. Özel dokusu ile kıyafetin altında şık duran sütyenler, sade ve dantelli tasarımı, ayarlanabilir omuz askıları ile kullanımı kolaylaştırıyor. Dantelli lohusa külodu rahat kalıbı, pamuksu dokusu ve şık dantel detayı ile dikkat çekerken esnek kumaşı sayesinde karnınıza baskı yapmıyor. MYCey’in emzirme sütyeni ve atletini bir arada sunduğu “Emzirme Atleti” karın ve bel bölgesini kapalı tutarken, göğüs bölgesini tam destekliyor.

Vücudunuzu saran şık korseler

Hamilelik öncesi ve sonrası vücudunuzun daha sıkı görünmesini sağlayan MYCey korseleri, pamuksu ve nefes alan dokusu ile gün boyu rahat bir kullanım sunuyor. Korselerin üst ve alt kısımda bulunan çift silikonlu bel bantları kaymayı önlerken, karın bölgesinde bulunan fazlalıkları pürüzsüzleştiriyor. Esnek yapısıyla vücudunuzu sararak sıkı bir form veren korseler, kıyafetlerin altında iz yapmıyor. Lohusalık döneminizde vücudunuzun hızlı toparlanmasını ve incelmesini sağlayan MYCey korseleri, karın kaslarında meydana gelen ayrılmaların iyileşmesine yardım ediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ