Doğal içerikli ve yüksek performans

Anne, bebek ve tüm aile için doğal içerikli ve yüksek performanslı ürünleriyle ön plana çıkan b-good care, saç ve vücut bakım ihtiyaçlarına özel geliştirilen ürünleriyle kış aylarında da nemlendirici ve koruyucu bir bakım sunuyor. b-good care; tüm ailenin ihtiyacı olan bakım deneyimini kış aylarında da sunmaya devam ediyor.

b-baby Bebek & Çocuk Duş Yağı; atopiye eğilimli cilt yapısının getirdiği kaşıntı ve kuruluk hissinin kaybolmasına yardımcı olur. İçeriğindeki seramid ve fosfolipid bileşenleriyle çocuğunuzun cilt bariyerinin güçlenmesine destek olurken bir yandan da squalene ve E vitamini bileşeniyle cildi besler. Hassas ciltlerde dermatolojik test edilmiştir ve hipoalerjeniktir.  

b-baby Bebek & Çocuk Vücut Kremi; kuru ve atopiye yatkın ciltler için özel olarak formüle edildi. Doğal bileşenlerden oluşan içeriğindeki üre ve havuç yağı, kakao yağı ve shea butter ile cildi sakinleştirir ve rahatlatır, gerginlik hissinin kaybolmasına yardımcı olur. Bebekler ve çocukların hassas cilt bariyerlerini korumaya yardımcı, yoğun nemlendirici ve besleyici özelliğe sahiptir.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ