Deborah ile cildiniz nefes alsın!

Sadece kişiye özel dikilmiş bir kıyafet kusursuz bir şekilde vücuda oturur. Her vücut şekline kolaylıkla uyan bir giysi ise beraberinde mutlak bir konfor ve hafiflik hissi getirir. Bu her kadının fondötenini uygularken de hayal ettiği duygudur. Deborah Milano, kişiye özel bir kıyafet gibi cilde oturan Dress Me Perfect fondöteni yarattı. Her cilde uyan, ciltte mükemmel şekilde kayan, kusursuz ve doğal görünümlü bir bitiş sağlayan Dress Me Perfect, cildin nefes almasına izin veriyor.

Her cilde uyan, ciltte mükemmel şekilde kayan, kusursuz ve doğal görünümlü bir bitiş sağlayan Dress Me Perfect fondöten eşsiz formülüyle cildin gerçekten nefes almasına izin veriyor. Kişiye özel bir kıyafet gibi cilde oturan Dress Me Perfect, tüy hafifliğindeki akışkan formülüyle ciltle kolaylıkla bütünleşiyor, cilt tonunu eşitliyor ve kusurları ortadan kaldırıyor. Yumuşak odaklı mikro küreciklerle formüle edilmiş fondöten, cilt üzerinde kalın tabaka yaratmadan parlamayı ortadan kaldırıyor, pürüzsüz bir cilt ve doğal güzellikte bir görünüm sağlıyor.

Dress Me Perfect fondöteni diğerlerinden ayıran asıl özellik ise, cildin içeriden oksijen alıyormuşçasına nefes almasına izin veren bir madde olan Skin Oxygenating DH kompleksi içeriyor olması. Gün boyu orta seviyede kapatıcılık için mikronize balmumu içeren fondöten, cildi nemlendirirken cildin ışıltıyla parlamasına yardımcı oluyor.

Fiyatı: 54,50 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ