Çocuklar için eğlenceli ve sağlıklı banyo saati

Çocuklar tarafından severek izlenen çocuk karakterleri arasında yer alan Kral Şakir, Johnson’s işbirliğinde seriye yeni ürünler eklendi. Doğal kaynaklı bileşenlerle üretilmiş, paraben, sülfat ve boya içermeyen ürünleriyle Johnson’s, yılların uzmanlığıyla çocuklar için keyifli bir banyo deneyimi vadediyor.

Johnson’s, oyun çağındaki çocukların kirle daha çok muhatap olduğu için daha özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunun farkındalığıyla yola çıkıyor. Ve şimdi de oyun çağı çocuklarına özel temizlik sunan Saf Korsafuma serisini de Kral Şakir Karakterleriyle bir araya getiriyor. Çocukların yetişkinlerden çok daha hassas cilt yapılarını göz önüne alarak geliştirilen Johnson’s Saf Koruma serisi bir yandan çocukların narin cildini temizlerken diğer yandan koruyor.

Kral Şakir serisine yeni eklenen ürünler bal, yeşil çay ve rooibos özleri sayesinde oyun çağındaki çocuklar için daha özel bir bakım sağlarken kiri nazikçe temizliyor. Kral Şakir’in en sevilen karakterleri Şakir, Necati ve Canan ile çocuklar için banyoyu daha eğlenceli hale getiriyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ