Cetaphil’den yağlandırmadan nemlendirme

Cilt bakımında doktorlar tarafından tavsiye edilen Cetaphil Dermacontrol serisi yüz nemlendirme losyonu, özel formülü ile kış aylarında da cildin yağ dengesini kontrol altında tutarak yüzünüzün ihtiyacı olan nemi sağlıyor.

Kış aylarında yağlı ciltler de özel bir bakım gerektirir. Soğuk havalarda bozulan yağ dengesini dikkatlice seçilmiş içeriklerle koruyan Cetaphil Dermacontrol serisi yüz nemlendirme losyonu, seramid teknolojisi sayesinde cilt bariyerini yeniden oluşturur. UV ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için her mevsim kullanılması tavsiye edilen koruyucular içeren Cetaphil Yüz Nemlendirme Losyonu, akneye eğilimli her cilt tipi için uygundur. Akne ilaçlarıyla birlikte kullanılabilen Cetaphil Dermacontrol serisi, yüz yıkama köpüğündeki çinko glukonat ile ilk yıkamadan itibaren sebum üretimini düzenlerken, yağ içermeyen yüz nemlendirme losyonu ise hızlı emilen formülü ile cildin nem ihtiyacını karşılıyor.

Size daha sağlıklı bir cilt vaat eden Cetaphil Dermacontrol serisi ürünlerini Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle eczanelerden temin edilebilirsiniz.

Cetaphil Dermakontrol Serisi Yağ İçermeyen Yüz Nemlendirme Losyonu 118 ml 103,40 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ