Caudalie’den 30’lu yaşlara özel VineActiv serisi

Süper anne, süper çalışan, süper arkadaş, süper sevgili, hem de hepsi aynı anda: Kadınlar günlük hayatımızın gerçek kahramanları! Bu yoğun tempoda bir ara vermek mi? Kendinizi yorgun hissetseniz bile, asla!

Cildiniz de yorgun hisseder! Yeterli uyuyacak zaman bile yokken kirlilik, stres, tütün kullanımı ve dengesiz beslenme gibi gündelik hayatın getirdiği zorluklar etkilerini göstermeye devam ediyor. Yaşlanma belirtilerinin %80’i çevre koşullarına, oksidatif etkilere bağlıdır.

Yirmili yaşlarda yorgunluğun izlerini silmek için biraz dinlenmek yeterlidir, ancak otuzlu yaşlara gelindiğinde her gün çok iyi görünmek daha zor bir hal alır. 20 ve 33 yaşları arasında cildiniz esnekliğinin yaklaşık %10’unu kaybeder. Yaş ilerledikçe C ve E vitaminlerinin konsantrasyonu da %30 ile 40 arasında azalır. Cildinizin doğal savunma mekanizmaları yoğun şehir hayatına karşı mücadelesinde her gün biraz daha zorlanmaya başlar. Hücreler sonunda “yanmaya” başlar! Cildiniz ışıltısını kaybeder, çizgiler ve kırışıklıklar belirir.

VineActiv sayesinde daha az kırışık, daha canlı cildiniz doğal güzellik kaynağı olan gençlik ışıltısını korur.vineactiv-glow-activating-anti-wrinkle-serum_175tl

Yoğun savunma kürü/ Glow Activating Anti-wrinkle Serum

Serinin en yoğun ürünü. Koruyucu olarak sabah ve akşam kremden önce uygulanır ve gündelik hayatın getirdiği sert koşulların cildiniz üzerindeki etkilerini yumuşatır. Anti cell burn-out complex™ içeriğe sahip bu formül her bir hücreye nüfuz eder. İçeriğindeki hafif ağırlıktaki mikro hiyalüronik asit ile kırışıklıkların görünümünü düzeltir.

Tavsiye edilen satış fiyatı Türkiye 175TL

vineactiv-3-in-1-moisturizer_155tlHer sabah daha fazla koruma /3-in-1 Moisturizer

Hafif ve dengeli yapısıyla bu krem sağlıklı bir ışıltı sağlarken; gün boyunca cildinize koruyucu ve düzeltici etki sunar. Sert çevre koşullarına karşı anti cell burn-out complex™ kirlilik karşıtı polisakkaritlerle desteklenmiştir. Görünmez bir koruma kalkanı oluşturan bu parçacıklar toz ve kir taneciklerinin cilde nüfuz etmesini engeller. Ağır hiyalüronik asit molekülleri cildinizi rahatlatıp canlandırırken içeriğinde bulunan yumuşak pigmentler ve şeffaf tanecikler doğal ışıltınıza parıltı katar.

Tavsiye edilen satış fiyatı Türkiye 155TL

Cildin enerji deposu/ Energizing and Smoothing Eye Creamvineactiv-energizing-and-smoothing-eye-cream_129tl

Yaşam tarzınızın getirdiği koşullara karşı özellikle hassasiyet gösteren yüzün bu bölgesine enerji ve yumuşaklık katar. Sabah ve akşam uygulandığında dış koşulların göz çevresi üzerindeki etkilerini yumuşatır ve canlı bir görünüm katar. Burun, dudak ve çene çevresindeki çizgiler için de kullanabilirsiniz.

Herkesin bakışlarını üzerinize çekecek kusursuz bir görünüm için anti cell burn-out complex™ kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı etkili peptidler ve eğreltiotu özü, şişlik karşıtı etkili meyankökü özü ve koyu halkalara karşı etkili atkestanesi içerir.

Pürüzsüzleştirir, enerjik ve dinlenmiş bir görünüm sağlar; göz çevresi canlanır ve ışıldar.

Tavsiye edilen satış fiyatı Türkiye 129TL

vineactiv-overnight-detox-oil_149tlYenilenme / Overnight Detox Oil

Şimdiden efsaneleşen bu yağın sadece altı damlasıyla gün boyu yorulan cildinizi yeniden canlandırın. Yağ, gece boyunca cildinizde çalışarak hücrelerin kirlenmesine neden olan toksinleri etkili biçimde ortadan kaldırır. Sabah olduğunda ise tazelenen cildiniz yeni güne hazırdır. %100 doğal bileşenlerden oluşan bu formül üzümlerden elde edilen yağların iyileştirici etkisiyle tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Omega 6 ve E vitamini yönünden zengin olan bu besleyici formül cildinizi onarmak için gerekli olan her şeye sahip. Kuşburnu yağı, portakal çiçeği, lavanta, havuç, beyaz sandal ağacı ve turunç özleriyle zenginleştirilmiştir.

Tavsiye edilen satış fiyatı Türkiye 149TL

Tüm Caudalie ürünleri gibi VineActiv serisi de kozmo-etik değerlere bağlılıkla üretilmektedir.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ