Canlı ve bakımlı görünmeye yardımcı yeni seri

Yaş kaç olursa olsun her dönemde daha bakımlı ve ışıltılı görünme isteği kadınlarınların yaratılışında var olan bir özellik. Bu nedenle özellikle yaşın ilerlediği ve beş yıl öncesine göre cildin daha mat ve sıkılığını kaybettiğinin düşünüldüğü dönem geldiğinde cilt için ayrıca bakım ve özen gösterme süreci başlıyor. Bu aşamada Lierac markası cilt yaşlanmasının belirgin özellikleri ile baş etmek üzere Lierac Lift Integral serisini tavsiye etmekte.

Lierac Lift Integral serisini ile kırışıklık, ciltteki kontör kaybı ve sıkılık gibi durumları düzenleyebilmek adına cilt bakımı ve güzellik konularında çalışmaları bulunan Lierac markası, cildin daha canlı ve genç bir görünüm için düzenli kullanımının oldukça faydalı sonuçlar getirdiğini vurguluyor. Lierac Lift Integral serisi; sıkılaştırıcı cilt bakım serumu, sıkılaştırıcı gündüz bakım kremi ve yeniden yapılandırıcı gece bakım kremi’nden oluşarak cilt yaşlanmasının kaynağı olan durumları onararak faydalı bir cilt bakım rutini oluşturmanızı öneriyor.

Lift Integral serisi içeriğinde bulunan Gül RNA’sı kolojeni Grasse gülünden elde edilmekte ve glikoprotein olan fibronektinin doğal sentezini uyarılmasına destek olmakta ayrıca patentli siyah lale özü elastin ve onunla ilişkili glikoprotein olan fibrilinin doğal sentezine yardımcı olarak doğal içerikteki hyaluronik asit ile cildin dolgunlaşması için yoğun bir nemlenme sağlıyor. Göz çevresi sorunları, çizgiler, ciltteki sıkılık kaybı, derin kırışıklıklar için vegan içeriği ile bu noktalarda çözüme yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ