C&A’nın Koruncuk kampanyasına Nurgül Yeşilçay’dan destek

C&A, Koruncuk Vakfı kampanyalarına destek vermeye devam ediyor. C&A’nın BioCotton ürünlerinden oluşan koleksiyonu, Şubat ve Mart ayı boyunca Koruncuk Vakfı yararına satışa sunuluyor. C&A, elde edeceği gelirin bir bölümünü Vakfa bağışlayarak, Koruncukların eğitim giderlerine katkı sağlıyor.

Dünyanın en büyük organik pamuk tedarikçilerinden biri, sağlıklı ve çevreci modanın öncüsü olan C&A, Koruncuk Vakfı işbirliğiyle anlamlı bir kampanyayı hayata geçiriyor. Ünlü sanatçı Nurgül Yeşilçay da kampanyaya destek veriyor.

C&A, Koruncukların yüzünü güldürecek

C&A, korunma ihtiyacındaki çocukları çatısı altında toplayan Koruncuk Vakfı ile anlamlı bir kampanyaya imza atarak, Şubat ve Mart ayı boyunca %100 BioCotton ürünlerden oluşan İlkbahar-Yaz Koleksiyonundaki ürünlerin satışından elde edilecek gelirin önemli bir kısmını Koruncuk Vakfı’na bağışlıyor. C&A, hibe ettiği parayla Koruncukların eğitim giderlerine katkı sağlıyor.

 “Daha güzel bir dünya için sorumluluk hissediyoruz…”

C&A Türkiye Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Zeynep Orcan Savun, C&A’nın ailelere ve içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk hisseden bir marka olduğunu, dünyayı anneler ve çocukları için daha yaşanılabilir güzel bir yere dönüştürmek için üzerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştığını söyledi. Savun, bu kapsamda, çalışmalarını ilgi ve beğeniyle takip ettikleri Koruncuk Vakfı’na destek vermek üzere bir kampanya gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bu yıl %100 BioCotton ürünlerden oluşan İlkbahar-Yaz Koleksiyonumuzun Şubat ve Mart ayı satış gelirinin bir bölümünü Koruncuk Vakfı’na ve bu çatı altındaki güzel çocuklarımıza hediye ediyoruz” açıklamasında  bulundu.

 “Çocuklar sevgi dolu bir dünyada büyümeli…”

Nurgül Yeşilçay, Çocukların yararına gerçekleştirilen bir kampanyada olmaktan mutluluk duyduğunu vurguladı. Çocuklar için daha güzel bir dünya hayalini paylaşan ünlü sanatçı Nurgül Yeşilçay da “Meleklerin kocaman gözleri var, sadece gülünce küçülen… Sebebi ol!” diyerek, C&A ve Koruncuk Vakfı’nın birlikte gerçekleştirdiği kampanyaya destek verdi.

Yeşilçay yaptığı açıklamada “Öncelikle bir anne olarak çocuklar benim en hassas noktam. Onlar kötülüklerden uzak olsunlar, sevgiyle büyüsünler, daha güzel bir dünyada yaşasınlar istiyorum. Bunun da bir ütopya olmadığına inanıyorum. Dolayısıyla çocuklara daha güzel yarınlar bırakmak için, C&A ve Koruncuk Vakfı’nın birlikte gerçekleştirdiği kampanyayı öğrendiğimde ben de bir parçası olmak istedim. Bu kadar anlamlı bir projenin içinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Korunma ihtiyacındaki çocukları çatısı altında toplayan Koruncuk Vakfı ve bu kampanyayla ona destek veren C&A’yı kutluyorum. Benzer projelerin devamının gelmesini diliyorum” diye konuştu.

C&A’nın Bio Cotton etiketi taşıyan ürünlerinde %100 sertifikalı organik pamuk kullanılıyor ve karışım pamuk asla bulunmuyor. Böylece önemli ölçüde çevresel, sosyal ve ekonomik fayda sağlanıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ