Cacharel, Mix&Match

Erkekler ilkbahar yaz koleksiyonunda birbirinden ilginç kombinler ile karşımıza çıkıyor. Cacharel, takım elbiseleri; gömlekler,  yelekler, denimler ve aksesuarlar ile kombinleme imkanı tanıyan Mix&Match akımı ile sezonun hızına ayak uyduruyor. İlkbahar-Yaz koleksiyonunun öne çıkan başlıkları arasında yerini alan ve farklı ürünlerle alternatif görünümler oluşturulmasına olanak veren bu joker ile şehirli erkeklere hayatın hızlı temposuna uyum sağlamalarını kolaylaştıran zamansız parçalar sunuyor. Sezonda ‘Mix&Match’ takımlar birbirleri ile sıra dışı bir harmoni yakalarken, stil sahibi erkeklerin enerjilerini de en üst seviyede tutmaları için yardımcı… Renkler ve dokularda Fransız gustosunun, formlar ve detaylarda İtalyan terziliğinin ince ayrıntılarını bulabileceğiniz koleksiyonda, Cacharel yine keşif ve seyahat tutkunu erkeklerin yaşam felsefesine seslenen rafine bir şıklık sunuyor.

Anında tarz değişikliği   

Zıt desenli parçalarda da uyumu yakalayan Cacharel, ‘Mix&Match’ ile erkeğe giyim sistematiği sunuyor. Seyahatinizi rahat geçirmek için uçakta kullandığınız bir ceketi değiştirerek bir toplantının şıklığına uyum sağlarken, ufak bir değişiklik ile de gece katılacağınız bir davet için hazır olabiliyorsunuz. Bu sayede birkaç takım elbise ile farklı görünümler elde edebilme imkanı sunan Cacharel, bu sezonda da joker yaklaşımı Mix&Match’den vazgeçmiyor.

Farklılık harmonisi kombinler    

Yıllardır süregelen deneyimi ve ikonik tarzını görebileceğiniz, Cacharel’e özel desenlerin ve kumaşların can bulduğu koleksiyonda, ‘Mix&Match’ yapabilme kabiliyetine sahip parçalar ile Cacharel erkeği girdiği her ortamda kendini yine ayrıcalıklı hissedecek. Birbiri ile kombinas-yon yapılan anahtar ürünlerin sınırsız uyumu olarak tanımlanan ‘Mix&Match’, bir takımın yeleği ile diğer bir takımın pantolonu, bir takımın ceketi ile diğerinin yeleği gibi sınırsızca kombinleyebileceğiniz farklılıkları kusursuzca bir araya getirmenizi sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ