Bu yıl kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Son bir yılı kapalı ortamlar ve spordan uzak geçirdik. Hepimiz pandemi sürecinin sona ermesi ve hayata geri dönmek için sabırsızlanıyoruz. Artık kabul edelim, pandeminin başındaki kadar disiplinli bir şekilde evde spor yapamıyoruz ve şimdiden spor salonları için arayışımız başladı. Bahar aylarının da yaklaşması, yaz için fit vücudumuza geri dönmemizin sinyallerini veriyor. Size enerjinizi tazelerken güvenli spor yapabileceğiniz bir de Kadınlar Günü’ne özel indirim fırsatı haberimiz var.

Fairmont Quasar Istanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüne özel olarak 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olarak 1 yıllık fitness merkezi üyeliğine %25 indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca Güvenli Turizm Sertifikası ve Accor ALLSAFE programı ile sosyal mesafe protokollerinin titizlikle hayata geçirildiği Fairmont Quasar Istanbul’da, %25 indirim fırsatının yanı sıra kapalı havuz ve ıslak alanların kullanımı, ücretsiz iki adet kişisel antrenman seansı, reveal cilt analizi ile bedeninizi ve ruhunuzu canlandıracak iki adet 60 dakikalık masaj terapisi gibi ayrıcalıklar da dahil.

Geçirdiğimiz zor bir yılın ardından kim kendini biraz şımartmak istemez ki? Bu yıl Kadınlar Günü’nde kendinize bir iyilik yapın ve bedeninize iyi bakmak için güzel bir başlangıç yapın. Unutmayın, bedenimiz bizim en değerli hazinemiz…

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ