Bingo’dan alerjik bünyelere özel deterjan

Bebek cildi oldukça hassas olması nedeniyle koruma gerektirir. Bingo Parfümsüz Deterjan, parfümsüz, boyasız ve hipoalerjenik formülüyle hassas ciltlerin, alerjik bünyelerin ve kokusuz temizlik isteyenlerin en önemli yardımcısı olmaya devam ediyor.

Tüketicilerin ihtiyaçları ve değişen talepleri doğrultusunda geliştirilen Bingo Parfümsüz Deterjan, dermatolojik olarak onaylanmış, hipoalerjenik, parfüm ve boya içermeyen içeriği ile hassas ve alerjik bünyelere özel çamaşır bakımı sunuyor.

Rahat nefesli temizlik…

Yıkanan çamaşırların mis gibi kokusu temizliği çağrıştırsa da alerjik rahatsızlıklara sahip ve hassas cildi özen gerektiren bireylerin kokusuz temizliği tercih etmesi hayati önem taşıyor. Alerjik hastalıkların çocuklarda görülme sıklığı her geçen gün ülkemizde ve dünyada artış gösteriyor. Çocuklarda alerjik hastalıklardan en sık görüleni ise astım… Astımın %90 nedeni olarak alerji gösterilirken; son yıllarda artan hava kirliliğinin yanı sıra okuldaki, evdeki hijyen gibi çevresel faktörler de astımın gelişimine katkıda bulunuyor. Bingo Parfümsüz Deterjan, hipoalerjenik, parfümsüz ve boyasız formülüyle, onların yaşam kalitelerini artırıyor ve alerjik rahatsızlıkların yan etkilerini azaltıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ