Bebeğinizin ilk odası Nanan’dan

Avrupa Standartlarına uygun üretilen Nanan mobilyaları bebeklerin odasını huzurlu mekanlara dönüştürüyor. Şifonyerinden karyolasına, beşiğinden gardırobuna ve rafına kadar her ayrıntının düşünüldüğü Nanan mobilyaları, sade tasarımları ile şık ve ferah bir görünüm sunuyor. Ağırlıklı olarak soft pembe, soft mavi, krem ve beyaz renklerde tasarlanan Nanan mobilyalar, bebeklerin odalarını huzurlu mekanlara dönüştürüyor.

Güvenlik ön planda

Nanan bebek mobilya ve yatakları sahip olduğu GS, TSE, E1 sertifikalarıyla ebeveynlere güvenilir mobilya alternatifleri sunuyor. Bebeğe zarar veren maddeler içermeyen Nanan mobilyaların fiziksel özellikleri ve oval olarak tasarlanan köşeleri güvenliğin temel noktalarını oluşturuyor. Nanan bebek mobilya koleksiyonu kolay temizlenebilir olması ile ebeveynlerin içini rahatlatırken, hassas bebek cildine uyumlu yapısıyla da bebeklerin cildini tahriş etmiyor.

Detaylar, beyin gelişimine katkı sağlıyor

Nanan mobilyaları, bebek ve çocukların kendi odalarında kaliteli vakit geçirebilmeleri için gerekli ortamın sağlanması konusunda ebeveynlerin yardımcısı oluyor. Soft renkleriyle bebeklerin beyin gelişimine katkı sağlayan Nanan mobilyaları, ayıcık detayları ile de bebeklerin hayal gücünü artırıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ