Bebeğinizin cildine hassas bakım önerisi

İçeriğinde doğal yulaf özleri bulunan Aveeno ile cildinizdeki nemi hissederken, hızlı bir şekilde cildin emiyor olması hazırlık süresini oldukça kısaltıyor. Bebeğinizin yanı sıra sizlerde cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılamak için keyifle kullanabilirsiniz.

Aveeno, doğal yulaf özünün gücünü ortaya koyan Aveeno Baby serisi ile yenidoğandan itibaren hassas bebek cildi için en etkili günlük bakımı sunuyor. Cilt bariyerini güçlendirirken iki hafta düzenli kullanımla cilt kuruluğunda gözle görülür azalma sağlayan ürünleriyle daha pürüzsüz bir görünüm vadediyor.

Doğal yulaf özüyle hassas bebek cildini ve saç derisini temizleyen ve nemlendiren saç ve vücut şampuanı; sabun, sülfat, boya ve paraben içermeyen formülüyle göz yakmadan nazik bir bakım sunuyor.

Günlük Bakım Nemlendirici Losyon ise içerdiği prebiyotik kolloidal yulaf kompleksiyle hassas cildi nemlendirir ve besler. Yüz ve vücutta kullanıma uygun hipoalerjenik losyon, cilt bariyerini güçlendirirken hızlı emilen yapısıyla yağlı bir his bırakmaz.

Aveeno Baby Günlük Bakım Bariyer Kremi, kolloidal yulaf ve çinko oksitin bir araya geldiği formülüyle hassas, kuru ve atopiye yatkın bebek cildini hızla yatıştırırken ciltte uzun süreli rahatlama sağlar ve pişik oluşumunu engeller.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ