Banyo saatleri eğlenceye dönüşüyor!

Bebeğinizle ilk baş başa kaldığınız an sizin en unutulmaz anlarınızdan biri. Peki, ilk banyosunu yaptırma fikri size nasıl geliyor? Birçok anne ve anne adayı ilk zamanlarda tek başına bebeklerinin banyo sürecini yönetemeyeceği düşüncesine kapılabiliyor. Bu nedenle de aile büyükleri desteği ile ilk bebeğinizin ilk banyosu belki de devamında birkaç banyosunu birlikte yaptırmanızın ardından tek başınıza da bebeğinizi keyifle yıkabileceğiniz günler hızla geliyor. Tabi anneler bebeklerinin banyo saatlerini eğlenceli hale getirecek bazı küçük yardımcılara ihtiyaç duyabiliyor.

Tam bu süreçte bebek banyo ürünleri, hem bebeğinizin bakımını daha doğru bir şekilde yapabilmeniz hem de yıkanmayı eğlenceye çevirebilmek için kurtarıcı ürünlerdir. Tarko Kozmetik, Lionesse baby markasının bebek ürünleriyle ailelerin kurtarıcısı olmaya aday.

Bebeğinizin ihtiyacı olan bakım zamanı

Lionesse Baby Hayvancıklı Banyo Lifi, sevimli yapısıyla bebeklerinize eğlenceli bir duş deneyimi sağlayacağı gibi banyo yapılırken vücudun sabunla daha rahat temizlenmesine yardımcı oluyor.

Bir diğer ürünü olan %100 pamuktan üretilen Bebek Bakım Eldiveni ise yumuşak yapısı ile bebeklerinize masaj yaparken keyif almasını sağlıyor. Bebeklerin hassas tırnakları için özel tasarlanan tırnak makaslarıyla ve bakım setleriyle bebeklerinize gereken hassas tırnak bakımını rahatça yapabilirsiniz. Özel büyüteç sayesinde bebeğinizin tırnağını rahatça kesebilirsiniz. Esnek yapısı, sık ve yumuşak uçlu dişleriyle bebeğin saç derisine zarar vermeden konakları temizlemenize yardımcı olan konak tarağı ise bebeğinizin saç derisini doktorunuzun önerdiği yöntemle yumuşattıktan sonra fırça yardımıyla nazik hareketlerle tarayarak konakları temizleyebilirsiniz. Tarağı sterilize etmek için sıcak suyla yıkamak ve bir havlu yardımıyla nazikçe kurulamak yeterlidir.

Özenle seçilmiş kaliteli ve güvenilir bebek bakım ürünleri, kategorilere göre değişen bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçeceğiniz pek çok bakım ürünü, bebeğinize ve size bakım rutinlerini daha çok sevdirecek

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ