Zuhal Topal, Rinso ile sevenleriyle buluştu

Sabah programlarında kadınlar tarafından ilgiyle takip edilen ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, Rinso markası ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında yaz boyunca üç farklı reklam filminde rol aldı. Reklam kampanyasının “Tertemiz çözüm Rinso” mottosuyla farklı çamaşır temizliği sorunları için Rinso’yu öneren Zuhal Topal, markanın instagram hesabından yaptığı çekilişi Türkiye’nin farklı yerlerinden kazanan 5 kişi ve severleriyle bir araya geldi.

Etkinlik kapsamında konuşma yapan Zuhal Topal, Rinso ile keyifli geçen kampanya sayesinde sevenleriyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Rinso marka yüzü olan Zuhal Toplal’ın enerjisinin marka ile harika bir uyum sağladığını belirten Rinso Marka Müdürü Deniz Kayacan ise konuşmasında, Rinso toz deterjan ailesini yağ lekeleri karşısındaki etkili formülü ile Zuhal Topal ile yeniden tüketicilerle buluşturduklarını vurguladı. Kayacan, “Çekilişimize katılarak buraya gelmeye hak kazanan tüketicilerimize, marka yüzümüz Zuhal Topal’a ve emeği geçen herkese Rinso ailesi olarak çok teşekkür ederiz” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ