Annelerin hayatını kolaylaştıracak

 

Emziren annelerin yaşadığı en büyük zorlukların başında göğüs uçlarının tahriş olması ve sütün göğüslerden her an sızıntı yapması geliyor. Mamajoo’nun, annelerin bebeklerini sağlıklı ve mutlu bir şekilde emzirmesi için ürettiği Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucları ve Mamajoo Elegant Ultra Göğüs Pedi ile rahatlığı keşfedin.

İnce, şeffaf, yumuşak, kokusuz ve tatsız yüksek kalite silikondan üretilmiş olan ve BPA içermeyen Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları, emzirme döneminde hassaslaşan veya çatlamış göğüs uçlarınızı koruyarak bu dönemde, bebeğinizi emzirmeye devam etmenizi sağlamaya yardımcı olarak hassasiyet geçtiğinde bebeğinizin tekrar kolayca emmeye devam etmesini sağlama amacıyla üretilmiştir. Bebeğin, anne göğsü ile tenini ve kokusunu daha fazla hissetmesi için özel şekillendirilmiş olan Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucusu, bebeğe daha da fazla anne göğsündeymiş hissi verebilmek için dudak etrafına gelecek alanda pütürcükler ile tasarlanmıştır.

Mamajoo Elegant Ultra Göğüs Pedi ise göğüsten sızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanmasını ve lekelenmesini önlerken hassas anne göğsünün de hijyenik kalmasını sağlar. Mamajoo ultra emici jelli göğüs pedleri 13 cm genişliği ve 120 ml yüksek emiş kapasitesi ile pek çok göğüs pedinden daha uzun süre maksimum kuruluk sağladığından gece ve gündüz kullanımı için ideal bir üründür. Tek yönlü emiş teknolojisi ile tamamen kuruluk sağlamak için eşsiz 4 katmanlı yapıya ve sızmayı engelleyen dış yüzeye sahip olan Mamajoo Elegant Ultra Göğüs Pedi’ni gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ