Amway ışıltısı başladı

Amway’in Artistry Signature Color™ serisi yeni nesil makyaj ürünleri piyasaya sunuldu. Dörtlü toz farı, allık ve uzun süre kalıcı göz kaleminden oluşan birbirinden farklı ürünlerini tüketiciyle buluştu.

Allık

A ve E vitaminleri ile yumuşatıcılar içeren yeni nesil allık, mattan ışıltılı sonlandırıcı cilalara kadar uzanan dört renkten oluşuyor. Anında doğalgörünümlü parlaklık veren ürünün, kusursuz ve düzgün sürülebilme özelliği bulunuyor. Allığın Kompakt ile birlikte paket fiyatı 99.94 TL.

Dörtlü Toz Far

Her biri dört adet göz farı rengi içeren beş değişik paletten oluşan seride makyajı sonlandırmak için çeşitli boyutlarda cilalar da yer alıyor. Kremsi, yayılabilir formül renkleri ile karıştırmayı ve yaymayı sağlayarak her çeşit görünümü yaratmaya olanak sağlayan ürün, hafif ve uzun süre dayanıklı formülüyle ön plana çıkıyor. Kompaktı ile birlikte ürünün fiyatı 139.41 TL.

Uzun Süre Kalıcı Göz Kalemi

Dört farklı renkten oluşan göz kalemi, 12 saate kadar değişmeyen mükemmel kalıcı renklerle tüketiciyle buluşuyor. Sıcaklık, nem ve uzun gün boyunca akmadan, bulaşmadan kalan göz kalemi, 62.49 TL’den satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ