Zarif ve sportif tasarımları ile dikkat çekiyor

Longines Conquest modelleri Longines’in simgelediği zarafeti usta bir şekilde harmanlıyor. İlk defa piyasaya sunulduğu 1954 yılından bu yana sürekli olarak geliştirilen Conquest modelleri klasik sportifliğinden ve cesur tasarımından ödün vermeden farklı renkler ve stillerde geliştirildi.

Longines Conquest’in kadın modelleri modernliği ve feminenliği yansıtıyor ve 34 mm’lik versiyonu ile modern kadının günlük temposuna ayak uydurmayı amaçlıyor. Yeşil kadranlı ve pırlanta detaylı modeli ise kadınların en çok tercih ettiği model olarak öne çıkıyor. Erkek modellerinde ise yine yeşil kadran en çok tercih edilen model olurken, çift renkli kronograf özellikli kadran modelleri dikkat çekiyor.

Conquest modellerinin tanıtımı için markanın Zarafet Elçisi olan Tayvanlı aktör, model ve şarkıcı Eddie Pengkamera karşısına geçiyor Karizması ve zamansız stili dışında benzersiz oyunculuğu sayesinde Eddie Peng Longines Conquest koleksiyonunu muhteşem bir kısa film ile kusursuz bir şekilde tanıtıyor.

Zarif tasarımı, dinamik çizgileri, modern ama aynı zamanda klasik görünümü sayesinde Longines Conquest modelleri hem kadınların hem de erkeklerin favori modelleri olarak öne çıkıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ