Zamanı durduran koleksiyon

Biz kadınlar her zaman takılarımıza özen gösteririz. Bazen küçük zarif bir taş, kimi zaman ise büyüleyici bir gerdanlık ile istediğimiz etkiyi yaratabiliriz. Ariş Pırlanta, geçmişin değerli izlerini yansıtan elmastan vazgeçemeyenler için birbirinden zarif tasarımlar hazırladı. İlhamını yaşam, mutluluk, aşk, sonsuzluk, güzellik temalarından alan Ariş Elmas Koleksiyonu, unutulmayan hatıraların sembolü olarak mücevher severlerle buluşmayı bekliyor.

Ariş Pırlanta, her dönemin yıldızı elmas mücevherdeki farkını göz alıcı tasarımlarla bir kez daha ortaya koydu. Elmas kesimin harikulade ışık oyunlarını taşıyan tasarımlar, renkli değerli taşların da eşlik ettiği muhteşem mücevherlere dönüştü.

Geçmişten geleceğe yadigar olarak kabul edilen elmas, yaşam döngüsünü, devamlılığı ve sonsuzluğu, derin duyguları, güzelliği ve mutlu anıları temsil ediyor.

İhtişamlı ve bir o kadar zarif yüzüklerin, çarpıcı kolyelerin ve küpelerin yer aldığı Ariş Elmas Koleksiyonu sizi sevgiyle hatırladığınız anlara götürecek.

İlginizi çekebilir