Vans’in yeni Disney Dünyası

Çocukluk yıllarımızda hepimizin sevdiği çizgi karakterleri yetişkinler için ayakkabılarına taşıyan Vans, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Sonbaharda içindeki çocuğu kaybetmeyen büyüklerin en çoşkulu eğlencesi olan modellere Harikalar Diyarında kaybolan Alice, Cruella’nın elinden kurtulmak isteyen 101 Dalmaçyalı ve en iyi dostu ormandaki hayvanlar olan ‘Orman Çocuğu’ da katıldı. Vans geçtiğimiz sezon büyük ilgi uyandıran eğlenceli Disney koleksiyonlarına Holiday 2015 koleksiyonu hazırlayarak yeni karakterler ekledi.  Alice Harikalar Diyarında serisinde de büyümeyen çocukları bir sürpriz bekliyor. Hikayenin unutulmaz karakteri ‘Cheshire Kedisi’ karanlıkta parlayan bir baskıyla tasarlandığı için gece eğlencelerinin bir numaralı ayakkabısı olacak.

Alice Harikalar Diyarı’nın saykodelik karakterleri; Çılgın Şapkacı, sırıtkan Cheshire Kedisi, Kırmızı Kraliçe ve onun iskambil kağıtları ‘slip-on’ modellerde can bulurken, dalmaçyalılar Vans Sk8-Hi modellerinde karşımıza çıkıyor.

Sonu gelmeyen macera ve aşk hikayelerine heyecan katan tasarımlar markanın aksesuarlarında da ön plana çıkıyor. Çanta, şapka ve çorap gibi tamamlayıcı aksesuarlar klasik görünümüne renk katmak  isteyen moda severlerin favorisi olacak.

İlginizi çekebilir