Yılbaşı gecesi için keyifli öneriler

Yeni yılın gelmesine bir aydan uzun bir zaman var ancak yılbaşı gecesi planları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi son günlere bırakmak istemiyorsanız Fairmont Fairmont Quasar Istanbul, sizler için farklı konseptlerde yılbaşı ruhunu yaşatacak programlar sunuyor.

Kentin ışıklarına eşlik eden panoramik boğaz manzarası ile Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan Ukiyo’da DJ Tuğçe Toros’un hareketli ritimlerine Executive Chef Ercan Yamantürk tarafından hazırlanan Asya esintili yılbaşı menüsü eşliğinde lezzet dolu bir gece geçirebilirsiniz.

Ukiyo’nun yanı sıra Aila’da ise Anadolu mutfağı lezzetlerini yılbaşı menüsüne taşıyan Mutfak Şefi Kemal Can Yurttaş’ın lezzetleri, Pelin Yılmaz ve Orkestrası’nın en sevilen Türkçe pop şarkılardan oluşan programıyla yeni yılı sınırsız eğlenceyle karşılamak isteyenleri bekliyor. Yeni yılın ilk saatlerinde de Aila ve Ukiyo’daki yeni yıl kutlamaları Marble Bar’da DJ perfomansı eşliğinde tüm hızıyla devam etmesi planlanıyor.

Yeni yılı sevdikleriyle geçirip aynı zamanda lüksün tadını çıkarmak isteyenler için Fairmont Quasar Istanbul, hazırladığı, zarif tasarımlı oda veya süitlerde konaklama, yılbaşı yemeği, yeni yılın ilk brunch’ı ve dinlendirici bir masajı da içeren özel konaklama paketleriyle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ