YENİ Orkid Sensitive ile konforu keşfedin!

Geçtiğimiz günlerde tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarını yürüten P&G’nin yeni ürünü Yeni Orkid Sensitive lansmanına katıldık. Kısa bir süreliğine kendimizin İstanbul’un yorgunluğundan uzaklaştırıp, geçmişimize yolculuk yaptık. Bu keyifli anlarına ardından Yeni Orkid Sensitive ile özel günlerimizi problem olmaktan çıkaracağı detayları sizler için öğrendik!

Çoğu kadın özel günlerinde kendini hassas hisseder, bu oldukça doğaldır. Çünkü bu dönemlerde kendi duygularımızı derinden hissetmeye daha meyilli oluyor, daha fazla konfora ihtiyaç duyabiliyoruz.  Bu dönemlerde sevdiğiniz bir müziği dinleyerek, sıcak kıyafetler giyerek ve egzersiz yaparak rahatlayabilirken, sizi rahat hissettirecek bir ped ile özel günlerinizde de rahatlığa ulaşabilirsiniz. YENİ Orkid Sensitive de özel günlerinizde pamuk gibi* yumuşak bir dokunuş sunarak rahat ve konforlu hissetmenize yardımcı oluyor.

Yeni Orkid Sensitive, yumuşak ve konforlu kanatları sayesinde kadınların rahat hareket etmelerini sağlıyor, içerdiği sıvıyı hapseden tanecikler ise sıvıyı merkezde hapsediyor ve gün boyu koruma sağlıyor. Böylece kadınlar en hassas dönemlerinde bile kendilerini rahat ve ferah hissediyor. Pamuk gibi* yumuşak üst düzeyiyle cildinize hassas bir dokunuş sunan ve dermatolojik olarak test edilen YENİ Orkid Sensitive, parfüm içermez ve cildinize karşı hassastır. Siz de sizi şaşırtacak bu yumuşaklığı denemek için YENİ Orkid Sensitive’i keşfedin ve kendinizi şımartın.

Şımart kendini

İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Hande Akın, özellikle regl dönemlerimizde bedenimizin hassasiyeti artmışken ve duygularımız kabarmışken rahat ve konforlu hissetmek isteriz. Rahat hissedince güven duygusu gelir ve işte o zaman kendimizi şımartabiliriz diyor ve şöyle devam ediyor: Aslında; insanın kendini şımartması; kendine değer vermesi, kendini sevmesidir. Orkid Sensitive; kadınların kendini güvende ve rahat hissetmesini destekleyerek kendilerini şımartabileceklerini hatırlatıyor. Kadınlar ve genç kızlar, ped kullanımıyla birlikte sanki pamuklara sarıp sarmalanmış gibi rahat hissederler.  Kendine değer veren kendini tam olduğu haliyle kabul eden ve seven kadınlar, genç kızlar yaşama daha pozitif bakabilirler. Yaşamda kendilerine güvenli olur ve yaşadıklarının her zaman olumlu tarafını görmeyi seçebilirler. Hayata pembe gözlüklerle, pozitif bakmak; düşüncelerimizle yaşamımızı yarattığımızı kabul edersek sihirli bir değnek gibi…”

Yeni Orkid Sensitive’in tavsiye edilen satış fiyatı 3,75 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ