Yeni Nissan Juke

Nissan Juke tercih edenleri kategorilendirecek olursak, özellikle gençlerin ve kadın sürücüleri trafikte yoğun olarak görebiliyoruz. Tabi ki bu düşüncemiz bir araştırmaya değil, sadece gözleme dayalı bir yorum diyebiliriz. Belki de bizlerin kadın gözünden otomobile bakışı olabilir…  B-Crossover’ın öncüsü olarak 11 yıl önce lanse edilen Nissan Juke modeli, bugüne kadar dünyada yaklaşık 1,5 milyon kişi tarafından tercih edildiği açıklandı.

Nissan, Intelligent Mobility özellikleriyle donatılmış Yeni Juke’u Türkiye’de satışa sundu. Heyecan verici tasarımı, genişleyen iç hacmi ve boyutlarıyla ve teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan Yeni Nissan Juke, sınıfının kurallarını yeniden yazacak.

Performans ve teknoloji bir arada

Dış görünüşü ve otomobil içi eğlence anlayışı ile diğerlerinden ayrışan Yeni Juke, B-SUV araç kategorisi kurallarını yeniden yazmak üzere lanse edildi. Yeni nesil Nissan Juke, keyifli sürüş özelliklerini korurken, çarpıcı ve yüksek hacimli gövdesi ile performans ve teknolojiyi bir arada sunuyor.

Nissan Intelligent Mobility özelliklerine sahip yeni Juke’un, 3 silindirli, 1.0 litrelik turbo şarjlı 115 beygir gücünde olan motoru, 6-ileri manuel vites ya da 7-ileri çift kavramalı otomatik vites (DCT) seçenekleri sayesinde yüksek performans ve yakıt tasarrufu avantajlarıyla ön plana çıkıyor. Yeni Juke, tüm versiyonlarında 8” dokunmatik ekranı, Apple Car Play ve Android Auto sistemlerini standart olarak sunuyor.

Yeni Juke, Tekna, Platinum, Platinum Perso (İç dizaynı kişiselleştirilebilir özel versiyon) ve Platinum Premium olmak üzere 4 farklı donanım seçeneği ile satışa sunulacak.

Dünya genelinde yaklaşık 1,5 milyon tüketici tarafından tercih edilen Juke’un yeni nesli; tasarım, teknoloji ve performansa değer verilirken pratik detayları da gözden kaçırmayan sürücülere hitap etmek için tasarlandı.

“İddialı ve güçlü teknolojik donanım”

Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu Genel Müdürü Emre Doğueri, Yeni Nissan Juke’un Türkiye pazarına girişi için: ”Dünyada ve Türkiye’de SUV sınıfının öncüsü Nissan olarak, iddialı ve güçlü teknolojik donanımıyla Yeni Juke’u SUV araçlarının büyük ilgi gördüğü Türkiye’de müşterilerimizle buluşturmaktan mutluyuz. Nissan Intelligent Mobility teknolojilerine sahip Yeni Juke, standart olarak sunduğu güvenlik özellikleriyle, müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak” açıklamasında bulundu.

Yeni Juke Lansmana özel olarak 229.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ