Yeni gelmedik, geri geldik

Cumhuriyetimizin 100. yılını Ekim ayı itibariyle Türkiye’nin dört bir yanında büyük bir coşkuyla kutlamış olmanın gururu ve mutluluğu sonrasında bir kez daha Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlayıp, kasım ayına merhaba diyoruz…

Siz değerli Bebek Muhabbeti okuyucularımıza güzel bir haberimiz var! Uzun yıllardır ilgiyle takip ettiğiniz, Dergimizin Dijital Yayın Direktörü Eda Taşkıran ile birlikte hazırladığımız kadın gözünden otomobil yazılarımızın yer aldığı 2z Aynası bölümümüz ile artık her pazartesi Yeni Birlik Gazetesi okuyucularıyla da buluşuyoruz. 2013 yılında farklı bir bebek dergisinde Yazı İşleri Müdür olarak görev aldığım sırada otomobil tercihlerinin aileler için oldukça önemli olduğunu ve aile otomobili seçerken kadınların fikirlerinin öncelikli olduğu dikkatimi çekmişti. Bu nedenle de “Ebeveynlere hitap eden bir dergide neden kadın gözünden aile otomobili testleri olmasın ki?” dedim ve dergi içeriğine ekledim. Sonrasında bu içeriğimi farklı yayınlarda devam ettirdim ve 2016 yılı itibariyle yayın hayatına başladığımız Bebek Muhabbeti Dergimizde 2z Aynası bölümü ile siz değerli okuyucularımızla buluşturduk. O yıllarda sadece dergi de değil, YouTube kanalımız ve sosyal medya hesaplarında video içerikleriyle desteklediğimiz yazılarımız oldukça ilgi çekmişti ancak sektör henüz bir dergicinin dijital platformlarda yer almasına hazır değildi ve henüz gereken ilgi ve destek verilmiyordu. Şimdi beklenen zaman geldi ve “yeni gelmedik, geri geldik diyerek” kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sayfalarımızda sizleri otomotiv sektöründen güncel haberler bekliyor.

Mevsim normalleri üzerinde devam eden hava sıcaklıkları hastalıklara adeta davetiye çıkartıyor. Bu yüzden güçlü bir bağışıklık için uzmanların sağlıklı beslenme önerilerine sayfalarımızda bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Grip ve alerjiyi birbirinden ayırmanıza yardımcı olacak detaylar, çocuklukta akran zorbalığına yetişkinlikte ise özgüven eksikliğine neden olabilecek kepçe kulak operasyonunun ne zaman yapılmalı, çocuklarda idrar kaçırmanın sebepleri, şeffaf plak ile ortodonti tedavisi hakkında merak edilen tüm sorular alanında uzman hekimler tarafından yanıtlandı ve Bebek Muhabbeti Dergimizin Kasım sayısında sizleri bekliyor.

Dünyanın hiçbir yerinde çocukların ölmediği bir hayatta yaşamak dileğiyle…

 

Bebek Muhabbeti Kasım Sayımızı aşağıda yer alan linkten okuyabilirsiniz.

Bebek Muhabbeti Dergisi

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ