Vivense Kids ile çocuk dostu koleksiyon

Belirli lokasyonda showroomları bulunan ve internet üzerinden satış gerçekleştirerek önemli bir müşteri kitlesi oluşturan Vivense, özellikle pandemi döneminde bizler gibi evini yenilemek isteyenler için geniş ürün yelpazesi ile evlerimize girdi. Özellikle satış sonrası müşteri deneyimini oldukça başarılı bir şekilde yöneten Vivense, özel koleksiyonlarına bir yenisini daha ekleyerek Vivense Kids ile miniklerin hayal dünyasına giriş yapıyor.

lham verici fikirleri çocukların hayal dünyasıyla buluşturan Vivense Kids Koleksiyonu’nda, tüm oda takımı alınabildiği gibi, ihtiyaçlar çerçevesinde tek ürün alabilme seçeneği de bulunuyor. Zararlı madde içermeyen boyalarla üretilen çocuk dostu koleksiyon, çocuklara güvenli ve yaşanabilir bir alan oluşturuyor.

Super Hero

Super Hero Serisi ile çocuklar kendi odalarının süper kahramanı oluyor. Unicorn ve Dino karakterleri ile iki farklı değişebilir yatak başlığı sunan Super Hero, seçimi çocukların zevkine bırakıyor. Şifonyer, kitaplık, çalışma masası gibi ek olarak satın alınabilecek tüm ürünlere entegre edilebilen kutu seçenekleri ise tasarımları tamamlayarak, bu harika seriye renk katıyor.

Jungle

Doğadan ilham alarak tasarlanan Jungle Serisi, doğal dokuları çocuk odalarına taşıyor. Ahşap asma aparatına takılı yumuşak yatak başlığı ve cepli düzenleyicisi sayesinde standart karyola takımlarından ayrışan Jungle, çocuklar için pratik ve şık bir çözüm sunuyor.

Petite

Petite Serisi, modern stiliyle çocuk odalarına minimal ve şık bir hava katıyor. Takım içeriğinde karyola, çift kapaklı dolap ve komodin olan Petite, geometrik tasarımlarıyla 2021’in dekorasyon trendlerine göz kırpıyor.

Dot

Dot Serisi, oyun ruhunu mobilyalara yansıtıyor. Kapaklarındaki geometrik detaylarıyla dikkat çeken Dot, ahşap tonları canlı renklerle buluşturuyor. Dot Serisi, takım içeriğinde bulunan karyolanın alt kısmının yatak ya da depolama alanı olarak da kullanılabileceği “daybed” ile çocuklara daha geniş bir oyun alanı sağlıyor.

Peanut

Yuvarlatılmış kenarları ve bej tonlarıyla modern bir stil benimseyen Peanut Serisi, sade tasarımıyla minimal bir görünüm sunuyor. Ürünlerin ön kapaklarında dikkat çeken yumuşak kenar hatları, akışkan formuyla da mükemmel bir uyum sağlıyor. Dolap, komodin, şifonyer, kitaplık ve çalışma masası kapaklarındaki şeritler ise Peanut tasarımlarına bambaşka bir doku ve boyut kazandırıyor.

Pebble

Pebble Serisi, çocuklara kendi dünyalarını yaratma imkanı veriyor. İskandinav sadeliğini yansıtan Pebble, takım içeriğindeki karyola, dolap ve komodinin yanı sıra kitaplık, çalışma masası ve oyuncak kutusu gibi ek olarak satın alınabilir parçalarıyla da dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ