Vichy’den güneş korumalı bakım kremi

Dermatologların tavsiye ettiği geliştirilmiş Vichy Capital Soleil ailesinin yüksek güneş koruması sağlayan üyeleri; Capital Soleil UV-AGE DAILY, Capital Soleil UV-AGE DAILY Renkli, yeni Capital Soleil Cell Protect Oil Güneş Yağı ve cilt nemini 72 saate* koruyan yeni Vichy Mineral 89 SPF 50+ Güneş Korumalı Bakım Kremi yaz boyu cildinizi sağlıkla korurken, ihtiyacı olan bakımı da sunuyor.

Yaşlanma belirtilerinin çoğu günlük UV ışınlarından ve kirlilikten kaynaklanmaktadır. İki tür UV ışını vardır: UVB ve UVA. UVB, çoğunlukla yaz aylarında mevcuttur. Güneş ışınlarının çoğunluğunu temsil eden, bulutlu kış günleri dahil olmak üzere tüm yıl boyu bulunan UVA ise görünmezdir, pencerelerden bile geçebilir. UV ışınları kirlilik ile birleştiğinde, bu iki faktör cilt üzerindeki oksidatif stresi artırabilir. Buna “foto kirlilik” denir ve ciltteki yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasında büyük rolü vardır.
* Instrumental test, 28 kişi

Vichy Mineral 89 SPF 50+ Güneş Korumalı Bakım Kremi
Her gün UV ışınlarına maruz kalmak cildin nem bariyerini zayıflatabilir ve cildin günlük su, mineral, vitamin ve hyalüronik asit kaybını hızlandırabilir. Vichy’nin en çok sevilen, kült ürünlerinden Mineral 89 Serum, SPF50+ sıvı formatı ile artık günlük cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak. Yeni Vichy Mineral 89 SPF50+ Güneş Korumalı Bakım Kremi, Hiyalüronik Asi, Vichy Volkanik Su Minerali, ve Skualen, B3 ve E vitamini içeren hafif dokulu özel formülü ile cilt nemini 72 saate * koruyor.
* Instrumental test, 28 kişi

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ