Vakko’dan lezzetli geri sayım

Aralık ayı geldiğinde yeni yıl için geri sayıma başlıyoruz. Eskiden masa takvimlerimizde biten günlerin üstlerini çizer veya takvim yapraklarını koparırdık. Vakko, geçmişten gelen bu ritüele lezzet katarak yeni yıl heyecanına eşlik ediyor.

Aralık takvimini özel tasarım kutuda sunan Vakko Chocolate Calender’da, ayın her günü için birbirinden farklı ve lezzetli birçok çikolata bulunuyor. Günün lezzetini heyecanla beklenen bir ritüele dönüştüren Vakko Chocolate Calender, 31 Aralık’ta yeni yıl mutluluğunun sevdikleriniz ile paylaşılması için ise o güne özel drajeler içeriyor.

Yeni yıla tatlı heyecanlı bir geri sayım sunan Vakko Chocolate Calender, sütlü ve bitter çeşitleriyle Vakko Superfine, Türkiye’nin en ince çikolatası olan Vakko Extrafine, kahveli, fındıklı, lokumlu, bademli, portakallı, karamelli kalp, Hindistan cevizli seçenekleriyle Vakko Pralin, Türk lokumunun en şık hali Vakko Turkish Delight, çıtır bütün bademin ve akışkan hafif tuzlu karamelin, sütlü Vakko Chocolate ile muhteşem buluşmasından oluşan Vakko Chocolate Salted Caramel and Almond çikolata gibi çeşitleriyle Vakko dostlarını lezzetli bir dünyaya davet ediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ