Vakko’dan kişiye özel hediye

Özel gün hediyeleri ile her zaman ayrı bir anlam taşıyan Vakko, 78 yıldır zamansız bir geleneğin parçası olan, unutulmaz güzellikteki anıları nesilden nesile taşıyan Vakko Eşarp koleksiyonuyla bu Anneler Günü için de benzersiz ve çok özel  seçenekler sunuyor. Bir kadının dolabındaki en önemli aksesuar eşarp, Vakko’nun zanaat ve sanatı buluşturan zengin koleksiyonuyla hayat buluyor.

Yüzde 100 ipek özel dokunmuş kumaşlar, benzersiz renk, desen ve ebatları ile moda dünyasının en zengin koleksiyonunu sunan Vakko Eşarp, annelerine ya da anne kadar yakınlarına zarif, şık ve aynı zamanda hikayesi olan bir hediye vermek isteyenleri bekliyor.

Vakko Eşarp ile hikayenizi kişiselleştirin

Vakko Eşarp, hediyesinde kendi hikayesini yazmak, annesine anlamlı ve aynı zamanda kişiye özel bir hediye sunmak isteyenler için isim ve soyadının  baş harflerinin basılacağı eşarplar da tasarlıyor. Anneler Günü’nde annesine sadece ona özel bir hediye ile sürpriz yapmak ve hediyelerini unutulmaz kılmak isteyenler, bu özel eşarpları Vakko’lar ve Vakko Boutique’lerden sipariş verebiliyor.

Vakko Eşarp hikayesi efsanevi Vakko Chocolate lezzeti ile buluşuyor

Vakko bu Anneler Günü’nde imza iki ürününü çok özel bir sunumla bir araya getiriyor. Birbirinden lezzetli çeşitleriyle özel günler ve zarif ikramlar için tercih edilen Vakko Chocolate ile şıklığın simgesi Vakko Eşarp “Anneler Günü” için özel hazırlanan bir sunumla annelere sevgiyi ifade etmenin en leziz ve şık yolunu sunuyor. Vakko Eşarp’ın zengin koleksiyonundan seçilen iki eşarp deseni ve Vakko Chocolate’ın eşsiz lezzetlerinden pralinin buluştuğu bu çok özel setler, anneleri için şık ve tatlı hediye arayışında olanları bekliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ