Up to 7 Days Shine&Color ile kalıcı parlak tırnaklar

Biz kadınlar el bakımına oldukça önem veririz ve sevdiğimiz renk ojelerin bir günden daha uzun ömürlü olmasını isteriz. Ancak bugüne kadar birçok kullanmış olduğumuz markaların ürünlerinde, koyu renk ojeler kısa süre içerisinde parlaklığını kaybediyordu. Flormar, yeni oje koleksiyonu ile bu konuda oldukça iddialı. Bakalım deneyip göreceğiz.

Son zamanların yeni trendi uzun süre kalıcı ojeler! Belirli tırnak merkezlerinde sadece UV lambası ile uygulanabilen bu oje uygulamalarını Flormar yeni oje koleksiyonu ile güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor. Oje ve Top Coat’un uyumlu kombinasyonu ile tırnaklarınızda 7 güne kadar renk kalıcılığı sunan yeni Up To 7 Days Shine & Color Nail Enamel and Top Coat, geliştirilen formülasyonu sayesinde parlaklığını da yitirmiyor!

Uzun süre tırnaklarda aynı parlaklıkta kalmayan ya da soyulan ojelere karşı alternatif sunan bu yenilikçi oje koleksiyonu evde, işte ya da okulda 2 aşamalı kolay uygulamasıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Tırnaklarınıza ojeyi sürmeden önce cila sürün. Özel tasarım fırçası ile ojeyi iki kat tırnaklarınıza uygulayın ve her katın kuruması için 2 dakika bekleyin. Ojeyi sürdükten sonra tek kat UV Top Coat uygulayıp kuruyana kadar bekleyin. Uyguladığınız Top Coat doğal ışık ile aktif hale gelerek 7 gün boyunca tırnaklarınızı koruma altına alır.

2015-16 Sonbahar-Kış trend renkleri; Beyaz, Nude, Gül Kurusu, Bordo, Kırmızı, Gri, Asker Yeşili ve Mavi gibi 15 alternatif rengi ve 2 aşamalı uygulaması ile kusursuz sonuç alınan

Up To 7 Days Shine & Color serisi ile tanışmak için geç kalmayın! Fiyatı:  6,95 TL      

İlginizi çekebilir