UNIQ İstanbul’da doyasıya sömestr eğlencesi!

Bu sömestr, UNIQ İstanbul’da eğlence doruğa çıkacak! Buz pisti, adrenalin parkı, çocuklara yönelik sergi alanları ve dünyaca ünlü gösteriler çocuklara hak ettikleri tatili yaşayacak…

UNIQ İstanbul, çocuklara en güzel karne hediyesini verecek! Dileyene 1200m²’lik buz pisti UNIQ Winter Tales, dileyene ağaçların üzerinde macera sunan Xtrem Aventures parkı, dileyene matematiği en zevkli haliyle sunan serginin yer aldığı The Zone, dileyene dünyaca ünlü gösteri Underwater Paradise… Türkiye’nin en iyi sosyo kültürel yapısı UNIQ İstanbul, bu yıl sömestr keyfini dörde katlayacak, buradan tüm çocuklar mutlu ayrılacak.

UNIQ Winter Tales

Gündüz ya da gece, buz üzerinde özgürlük dansı UNIQ Winter Tales ile gerçekleşecek. Saat 10:00 ile 22:00 arasında açık olan 1200m²’lik açık hava doğal buz pisti, ormanın içindeki atmosferiyle çocukların nefes almasını sağlayacak. Müziğin hiç durmadığı bu büyülü pistte, dileyenler eğitim de alabilecek.

Buz pisti, uygun fiyatıyla da herkesin bu deneyimi yaşamasına fırsat veriyor. Pistteki 40 dakikalık deneyim 20 TL iken, ailece buz paten keyfi yapmak isteyenlere de indirimli paket fiyat avantajı sunuluyor. Yeni başlayanlar için 60 TL( 40 dk.), orta seviye ve ileri seviye için 90 TL’lik (40 dk.) ücretle eğitim alabilme imkanı sunan UNIQ Winter Tales’de zamanın nasıl geçtiğini anlamak imkansız olacak.

Xtrem Aventures

Dünyaca ünlü macera parkları ve yüksek ip parkurlarıyla Xtrem Aventures; dünyanın dört bir köşesindeki 15 ülkenin arasına Türkiye’yi de katıyor ve UNIQ İstanbul’da karşımıza çıkıyor. Her yaşa uygun eğlence sunan Xtrem Aventures İstanbul’da; 4-8 yaş gurubuna özel koruyucu ağla çevrilmiş 20 oyun parkuru bulunmakta. 8 yaş üstü ve yetişkinler için kış döneminde ‘Zipline Parkuru’yla hizmet veren Xtrem Aventures, ağaçtan ağaca salınma keyfini adrenalinle birleştiriyor.

The ZONE

Eğlenceden spora, kültür-sanattan, teknolojiye birçok farklı sergi ve etkinliğe ev sahipliği yapan The ZONE UNIQ İstanbul’da devam ediyor. Dünya standartlarında teknik altyapıya sahip olan The ZONE, 1.600 M2’lik dev bir alanda hizmet veriyor. İçerisinde geniş olanaklara ve teknik alt yapıya sahip özel bir Sergi Alanı, çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı bulacaklarıDa Vinci Learning eğitim kanalının ilim, bilim, teknoloji kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriği ile Atölye Alanı-Auditoryum ve Türkiye’nin ilk indoor Trambolin Park’ın bulunduğu The ZONE; geleceğin büyükleri olan çocuklar için çok özel bir dünya sunuyor.

The Underwater Paradise

UNIQ İstanbul’da 5.800 kişilik kapasitesiyle dünya starlarına ev sahipliği yapmaya devam eden Volkswagen Arena, 29-30-31 Ocak ve 6-7 Şubat tarihlerinde dünyaca ünlü bir şova ev sahipliği yapıyor. The Underwater Paradise; drama, pandomim, dans, illüzyon, kukla, kum sanatı ve sihrin, köpüklerin büyüleyici güzelliği ve şaşırtıcı lazer gösterileri, özel efekt ve ışık şovları ile her yaş için eşsiz ve mükemmel. Yüksek etkileşim ile izleyiciyi gösteriye katan formatı sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler oyundan aynı derecede keyif alabilecek.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ